Starbucks w Gorzowie? Kandydat na prezydenta to wykorzystał!

i

Autor: Pixabay / facebook.com/BACHALSKI

wybory 2024

Wybory samorządowe 2024. Polityczna walka o Starbucksa. Kandydat na prezydenta wykorzystał moment w kampanii wyborczej

2024-03-12 14:21

7 kwietnia w Polsce odbędą się wybory samorządowe. Jeden z kandydatów na prezydenta Gorzowa wykorzystał w swojej kampanii moment, dzięki któremu może zyskać poparcie wyborców. W tle... kawiarnia Starbucks.

Jacek Bachalski, bo on nim mowa, kandyduje w tym roku na fotel prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalny przedsiębiorca chce skłonić młodszych mieszkańców do głosowania na niego poprzez obietnicę utworzenia kawiarnianej sieciówki "Starbucks", o której w Gorzowie jest ostatnio bardzo głośno.

Wszystko za sprawą petycji, którą utworzył jeden z mieszkańców. Jacek Bachalski wykorzystał ten pomysł w swojej kampanii wyborczej.

Wiem, że marzycie o Starbucskie. Mówię to do gorzowskiej młodzieży. Wyobraźcie sobie, że ja jako wasz prezydent, prezydent miasta, którego możecie wybrać 7 kwietnia, w najbliższych wyborach samorządowych, gwarantuję wam, że jako doświadczony przedsiębiorca, świetny negocjator z inwestorami zagranicznymi, ściągnę wam do Gorzowa Starbucksa. Trzymajcie mnie za słowo – powiedział kandydat na prezydenta Gorzowa w krótkim nagraniu.

Patrząc komentarze pod wspomnianym filmem, to nie są one przychylne. - Niech Pan nie obiecuje, bo może to się okazać tylko „kiełbasą wyborczą”. Dla niektórych marek Gorzów od wielu lat pozostaje niezmiennie nieatrakcyjnym miastem pod względem inwestycji i rozwoju – skomentowała między innymi pani Monika. - To jest kwestia obycia gospodarczego włodarza miasta. To, ze jeden nie może przebić swojego szklanego sufitu, nie oznacza, ze inni go mają. Mam na koncie już doświadczenia w tej materii i dlatego jestem optymistą – odpowiedział Jacek Bachalski.

Sieć kawiarni So! Coffee otworzyła się w Gorzowie. Zobaczcie zdjęcia!

Co z tego wyniknie? Tego na razie nie wiadomo. Patrząc jednak na wyniki wspomnianej petycji, to gorzowianie widzieliby Starbucska, ale raczej nie kosztem obietnic wyborczych.

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova
Sonda
Czy chcielibyście kawiarnię Starbucks w Gorzowie?