starbucks

i

Autor: pixabay

petycja

Starbucks otworzy się w Gorzowie? Tego chcą mieszkańcy!

2024-03-06 12:55

Kawiarni w Gorzowie nie brakuje, jednak są i tacy, którym jest tych miejsc mało! Jeden z mieszkańców utworzył nawet specjalną petycję. Chce, aby w mieście pojawiła się sieciówkowa kawiarnia "Starbucks". Ile zebrał podpisów?

Jeśli chodzi o kawiarnianą sieciówkę w Gorzowie, to jest tylko jedna. To "So! Coffee" mieszcząca się w galerii Nova Park. Mimo dużej ilości kawiarni prywatnych w naszym mieście, to sieciówka cieszy się cały czas dużym zainteresowaniem. Grunt to dobra lokalizacja!

Jeden z mieszkańców chciałby jeszcze więcej sieciówkowych kawiarni. W tej sprawie założył nawet specjalną petycję, w której zebrał niemal 700 podpisów (stan na 06.03.2024 godz. 12:45).

Starbucks jest największą na świecie siecią kawiarni, która została założona 30 marca 1971 w Seattle w stanie Waszyngton. Na całym świecie jest ich około 32 000,a w samej Polsce jest ich 74.Włascicielem Starbucks w Polsce jest firma AmRest Coffee Sp. z.o.o. do której najbardziej kierujemy tą petycje. Od wielu lat w Gorzowie nie ma ani znanej sieciówki costa, pizza hut czy właśnie starbucks – pisze założyciel petycji.

Najlepszym miejscem gdzie kawiarnia by zyskała na największej popularności i łatwych przychodach to galeria NoVa Park, mieszcząca się przy ulicy Przemysłowej 2 – sugeruje pan Mateusz.

Bardzo prosimy o jak największą liczbę podpisów aby jak najbardziej zachęcić firme AmRest Coffee do jak najszybszego wybudowania popularnej kawiarni w naszym mieście. W województwie lubuskim liczba kawiarni Starbucks wynosi 1,ktora znajduje się w Zielonej górze. Bardzo uprzejmie prosimy, o udostępnianie i jak największy rozgłos w tej sprawie, jeszcze raz dziękujemy za każdy podpis – komunikuje mieszkaniec Gorzowa.

Kawiarnia Kociak wróciła w Poznaniu. Zobaczcie zdjęcia!

Pod petycją można się podpisać klikając TUTAJ.

Pawelec robi robotę Kawiarnia
Sonda
Jaką kawę pijesz najczęściej?