Włodarz Clout MMA zniesmaczony zdjęciem Nikity! Jednoznaczny komentarz. Przesadziła?

i

Autor: instagram.com/lexychaplin / instagram.com/nikitkaaa_oficjalnie

social media

Włodarz Clout MMA zniesmaczony zdjęciem Nikity! Jednoznaczny komentarz. Przesadziła?

2024-01-31 11:35

Wygląda na to, że Nikita źle zrozumiała platformy społecznościowe, ponieważ na jej Instagramie pojawiły się dość zbyt roznegliźowane zdjęcia. Lexy Chaplin, jedna z włodarzy Clout MMA nie była z nich zadowolona i wyraziła swoje oburzenie w komentarzach.

Nikola Biela, bardziej znana jako "Nikita" lub "była Daniela Magicala", ponownie zaskoczyła swoich obserwatorów. Jakiś czas temu wraz z jej nowym chłopakiem, Łukaszem Pawłowskim "Cameraboyem", ogłosili, że zakładają konto na platformie społecznościowej o niebieskim logo.

Tak jak zapowiedzieli, tak też zrobili. Jednakże, jak się okazuje, ciekawscy nie muszą wykupywać subskrypcji, aby zobaczyć, co się u nich dzieje. Nikita zdecydowała się bowiem udostępnić trzy bardziej pikantne zdjęcia na Instagramie.

Jej zdjęcie wywołało mieszane uczucia wśród obserwatorów. Wielu z nich zauważyło, że Nikita prawdopodobnie pomyliła platformy. Pojawiło się również kilka komentarzy wsparcia. Jednakże komentarz, który zasługuje na szczególną uwagę, został pozostawiony przez Lexy Chaplin.

Włodarz freak fightowej federacji użył emotki przedstawiającej wymioty. Właścicielka Clout MMA i pasjonatka kontrowersji niby ma coś do powiedzenia, ponieważ Nikita jest zawodniczką w jej federacji. Jej komentarz pod wpisem Nikity został bardzo mocno nagłośniony w social mediach. Ma rację?

Lexy Caplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA
Sonda
Czy "Nikita" twoim zdaniem pokazała za dużo?