Ulica Słowiańska

i

Autor: Gorzowskie Inwestycje Miejskie

KOMUNIKACJA

Utrudnienia na Słowiańskiej w Gorzowie. Wprowadzono nową organizację ruchu

2024-06-18 14:20

Na ulicy Słowiańskiej trwają prace związane z przebudową znajdującego się tam skrzyżowania. To oznacza utrudnienia dla kierowców, którzy jeżdżąc w tamtym rejonie muszą szczególnie uważać. Zwłaszcza że w poniedziałek (17.06) wprowadzono kolejne zmiany. Sprawdźcie, jak się poruszać.

Na Słowiańskiej w Gorzowie trwają roboty. Gotowa jest już część ronda

Jeszcze w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że budowane od stycznia rondo na ulicy Słowiańskiej nabiera kolorów i w większości jest już gotowe. Częściowo udostępniono nawet przejazd i na rondo można wjechać od strony zjazdu z ulicy Słowiańskiej w kierunku Słowianki. Kierowcy mogą też już korzystać z przejazdu po całej długość ulicy Słowiańskiej.

To jednak nie koniec prac, bo do wykonania została jeszcze pozostała część ronda. Kierowcy nie mogli się więc długo nacieszyć z przejazdu, bo już w poniedziałek (17.06) wprowadzono kolejne zmiany i niektóre udostępnione wcześniej odcinki drogi zostały na powrót wyłączone z ruchu.

Tymczasowa organizacja ruchu na Słowiańskiej. Jak jeździć?

Jak informują urzędnicy: w celu umożliwienia ułożenia warstwy ścieralnej, po stronie ronda na której obecnie odbywa się ruch, zostanie on przełożony na jezdnię północną ul. Słowiańskiej (tj. po stronie CSR „Słowianka”).

Utrzymany zostanie ruch w obu kierunkach ulicy Słowiańskiej, natomiast wjazd i wyjazd na parkingi CSR „Słowianka”, będzie się odbywał przez nowe rondo z dopuszczonymi lewoskrętami. Dodatkowy wjazd, na parkingi z ul. Słowiańskiej, dostępny dla jadących od strony ul. Roosevelta, udostępniony zostanie bezpośrednio na rondo wewnętrzne - zlokalizowane między basenem i halą sportową.

Zgodnie z planem wykonawcy ponownie zamknięte zostanie połączenie ul. Fredry z ul. Słowiańskiej. Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do końca czerwca. O ewentualnych zmianach będziemy na bieżąco informować.

Znasz te znaki drogowe? Wielu kierowców ciągle je myli!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak drogowy?
Znak drogowy
Pirat drogowy w centrum Bydgoszczy