SZKOŁA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej nr. 9 w Gorzowie. Byliśmy na miejscu i mamy zdjęcia!

2023-06-23 11:58

To było uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w szkole podstawowej nr. 9 w Gorzowie Wielkopolskim. Wydarzenie mogłoby być jeszcze lepsza, ale wszystkie plany pokrzyżowała pogoda i uczniowie musieli rok szkolny zakończyć wewnątrz budynku.

Pogoda pokrzyżowała plany

Już od czwartku prognozy pogody na Gorzów nie były łaskawe. W piątkowy poranek miało padać i... padało. Choć opad nie był intensywny, to grono pedagogiczne zdecydowało o przeniesieniu uroczystego zakończenia roku szkolnego na szkolny korytarz.

Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczął się uroczysty apel, gdzie uczniowie wnieśli sztandar szkoły. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrała dyrektor szkoły, Jolanta Hreniak, która dziękowała uczniom i nauczycielom za rok szkolny 2022/2023. - Nabierajcie sił i energii do kolejnego roku szkolnego. Ten uważam za zamknięty - zakomunikowała Jolanta Hreniak, a na sali rozniosły się gromkie brawa. Później uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, gdzie zostały rozdane świadectwa.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP9 w Gorzowie [GALERIA ZDJĘĆ]

Wybraliśmy się na uroczyste zakończenie SP9 w Gorzowie i mamy dla was galerię zdjęć! Sprawdźcie koniecznie. Galeria znajduje się powyżej!

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela = łapówka? #EwelinaPyta