Tak kibice bawili się na PGE Narodowym

i

Autor: PGE NARODOWY Tak kibice bawili się na PGE Narodowym

Tak gorzowianie typują mecz Polska-Meksyk

2022-11-22 9:16

Już dziś o 17 reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na mundialu w Katarze. Rywalem będzie Meksyk. Sprawdziliśmy, jak gorzowianie typują to spotkanie. Efekt może niektórych zaskoczyć.

Pierwszy mecz Polski na mundialu w Katarze 2022 będzie swego rodzaju weryfikacją umiejętności, taktyki oraz kondycji. Piłkarze prowadzeni przez Czesława Michniewicza nie są przyzwyczajeni do gry w takich temperaturach, a kilku zawodników z podstawowego składu gra w swoich klubach od pierwszych minut.

W dużym osłabieniu zagrają również nasi rywale. W sierpniu kontuzji lewej nogi doznał piłkarz Sevilli, Jesus Corona, nie zagra Carlos Vela, a także wieloletni piłkarz Manchesteru United, Javier Hernandez. Mecz Polska - Meksyk w Katarze 2022 ustawi układ drużyn w tabeli.

Polska-Meksyk. Jak typują gorzowianie?

Spytaliśmy gorzowian oraz przeszukaliśmy różne fora internetowe i wśród mieszkańców nie ma jednoznacznego faworyta. Większość typuje bramkowy rezultat i przewiduje, że będzie to raczej kręciło się wokół remisu. Tak typują również różni, polscy eksperci, więc jeśli ktoś chce postawić na takie zdarzenie pieniądze, to może sporo wygrać.

Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Meksyk - Polska?