Autor: facebook.com/WozniakRacing

ŻUŻEL

Szymon Woźniak ze specjalną nominacją. Pojedzie w Grand Prix 2024?

2023-05-09 15:41

Szymon Woźniak zajął siódme miejsce w finale Złotego Kasku, ale otrzymał od trenera reprezentacji Polski, Rafała Dobruckiego, tzw."dziką kartę" na eliminacje do cyklu Grand Prix 2024.

Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów ze specjalnym wyróżnieniem!

Informację podali wczoraj osoby współpracujące z naszą kadrą. Dla zawodnika ebut.pl Stali Gorzów, to ogromne wyróżnienie. Przypomnijmy, że Woźniak już w zeszłym roku otrzymał podobną możliwość i awansował nawet do finału eliminacji do Grand Prix w Glasgow, ale tam zajął odległe miejsce. Czy tym razem się uda?

Woźniak kolejny rok z rzędu udowadnia, że jest w czubie polskich zawodników PGE Ekstraligi. Żużlowiec ebut.pl Stali Gorzów jest jednym z liderów w talii Stanisława Chomskiego. Jeździ równo i skutecznie, co pokazał chociażby w ostatnim meczu we Wrocławiu, gdzie biegu nie wygrał, ale był solidnym filarem i zdobył dziesięć punktów z bonusami.

Szymon Woźniak pojedzie w eliminacjach do Grand Prix 2024 dokładnie 27 maja na torze w Żarnovicy. Co warto podkreślić, zawodnik Stali trenował na tym torze jeszcze przed tegorocznym sezonem na specjalne zaproszenie Martina Vaculika.