Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów

i

Autor: Miłosz Staszczyk / Miły z obiektywem

ŻUŻEL

Stal Gorzów zmieni barwy tuż przed sezonem?! Zaskakujące wieści napływają z klubu

2024-02-20 14:17

Przed nami żużlowy sezon 2024. Sztab szkoleniowy, jak i w sumie cała ebut.pl Stal Gorzów przygotowuje się do marcowego wyjazdu na obóz do słowackiej Żarnovicy. Tam oprócz treningów na torze, będą także odbywać się akcje marketingowe.

Gorzowianie na zgrupowaniu odsłonią coś jeszcze. Chodzi o kevlar na sezon 2024, który już budzi sporo kontrowersji. Waldemar Sadowski, prezes klubu, wspomniał nam niedawno, że kevlar będzie zupełnie inny od tych, które były w poprzednich latach. Co się zmieni?

Od 16 lat kevlary Stal Gorzów zawsze były żółto-niebieskie. W tym sezonie tak nie będzie. Klub żegna się z tą tradycją. Nie my pierwsi i zapewne nie ostatni - napisał na swoim facebooku Ireneusz Maciej Zmora, były prezes Stali Gorzów.

Waldemar Sadowski potwierdza, że kevlary nie będą w sezonie 2024 żółto-niebieskie. Wiemy na razie tyle, że zamiast niebieskiego będzie granatowy, a "koloru żółtego jest na tyle dużo, że trochę trzeba go zabrać z odzieży sportowej". Co kryje się za tajemniczymi słowami sternika ebut.pl Stali? To jest owiane tajemnicą. Wszystko zostanie odsłonięte na początku marca właśnie w Żarnovicy.

Wystrzałowe zdjęcia nowej podprowadzającej Stali Gorzów. Co powiedziała o sobie Martyna Karpińska?

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy kevlar Stali Gorzów powinien być nadal żółto-niebieski?