Gorzów: Poranek

i

Autor: kb

Spokojny poranek w Gorzowie, znów mgliście od rana

2021-12-14 7:16

Dzisiaj przez praktycznie cały dzień w Gorzowie 6 stopni. Po śniegu, który jeszcze w weekend dominował w naszym mieście nie ma już śladu. Na drogach na razie spokojnie, ale trzeba uważać, jest mgliście.

Na swoje poprzednie trasy wracają autobusy MKZ w okolicach Kombatantów. W związku z remontem w ostatnich dniach musiały one korzystać z objazdów i przystanków tymczasowych przy Szarych Szeregów, Obrońców Pokoju i Bora-Komorowskiego. Te już nie funkcjonują.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej.

Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, Chrobrego, Mieszka I, Olimpijskiej czy Długosza. Zwłaszcza na tej ostatniej prace niemiłosiernie się przeciągają.

Znów mgliście od rana w Gorzowie, ale tym nie razem tak słaba widoczność nie powinna nas męczyć przez cały dzień. Termometry wskażą dzisiaj na 6 stopni, także dość ciepło jak na tę porę roku. Niestety nie ma co liczyć, że przy okazji pokaże się słońce. Opadów synoptycy na szczęście przy tym nie przewidują, plusem jest ciśnienie bliskie optymalnego.

Jak dobrze znasz świąteczne hity? Prawdziwy fan musi zdobyć 15/15!

Pytanie 1 z 15
Dokończ utwór: Cały świat się nagle zmienia