PZM wspomógł piękną inicjatywę Fundacji Bogusława Nowaka

i

Autor: Materiały prasowe PZM

Specjalny turnus rehabilitacyjny dla weteranów żużla. Pomogła legenda Stali Gorzów

2022-11-30 12:03

Polski Związek Motorowy i Fundacja Polskiego Związku Motorowego zaangażowały się finansowo w piękną inicjatywę Fundacji Bogusława Nowaka. Dzięki m.in. tej pomocy udało się zorganizować turnus rehabilitacyjny dla weteranów żużla.

Turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym w Gościmiu odbył się w dniach 15-29 października. Uczestniczyli w nim: Jan Puk, Andrzej Wyglenda, Ryszard Dziatkowiak, Eugeniusz Błaszak, Bogusław Nowak, Ryszard Raczyński, Erwin Brabański, Kazimierz Giżycki, Andrzej Jurczyński, ksiądz Andrzej Szkudlarek, Krzysztof Zarzecki, Jerzy Rembas, Stanisława Gała i Ryszard Fabiszewski.

Fundacja Polskiego Związku Motorowego i przedstawiciele PZM po raz kolejny udowodnili, że wspierają inicjatywy, związane z legendami polskiego żużla. Turnus był również okazją do spotkania przyjaciół, którzy przed laty rywalizowali ze sobą na torach nie tylko w Polsce. Nie zabrakło przemiłych wspomnień i dyskusji o dzisiejszym żużlu.

Zarząd Fundacji Bogusława Nowaka oraz uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego w Gościmiu serdecznie dziękują władzom PZM za wsparcie tej inicjatywy, która umożliwia poprawę stanu zdrowia byłym zawodnikom sportu żużlowego – przekazuje Bogusław Nowak, wybitny zawodnik i trener na łamach polskizuzel.pl

Fundacja Polskiego Związku Motorowego została powołana do życia 5 grudnia 2007 roku. Powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

Sonda
Czy lubisz żużel?