Salon Apple w Gorzowie już otwarty! Tłumy mieszkańców [GALERIA]

2022-11-16 15:23

W minioną sobotę (12.11) otworzył się pierwszy salon iSpot w Gorzowie Wielkopolskim. To nie lada gratka dla wszystkich użytkowników sprzętu Apple. Więcej o tym w poniższym artykule.

Na ten salon gorzowianie czekali od dawna. Sklep Apple działa już w wielu miastach i w końcu dotarł na północ województwa lubuskiego.

Gdzie znajduje się salon Apple w Gorzowie?

Sklep znajduje się w galerii NoVa Park na parterze w dawnym miejscu salonu Intimissini. Niemalże na przeciwko jest sklep New Yorker. Logo jest dosyć mocno widoczne, więc nikt nie będzie miał problemu z dotarciem do salonu.

Godziny otwarcia salony Apple w Gorzowie

Salon jest otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.

Gorzowianie pragnęli sklepu Apple

Pracownicy sklepu nie ukrywają, że mieszkańcy wręcz szturmują ich sklep. Zwłaszcza w godzinach popołudniowych. Dużo osób wchodzi i ogląda markowy sprzęt. Wielu też z nich robi zakupy. Pierwsze dni są bardzo intensywne.

Czy iSpot to oficjalny sklep Apple?

Największy oficjalny dystrybutor Apple w Polsce! iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów, w których znajdziesz pełną gamę produktów Apple. Wspólnie tworzymy wyjątkową przestrzeń, gdzie przetestujesz i poznasz takie urządzenia jak MacBook, iPhone, iPad, czy Apple Watch - czytamy na stronie ispot.pl.

Sonda
Czy korzystasz ze sprzętu Apple?