Piłsudskiego

i

Autor: www.google.maps.pl

UTRUDNIENIA

Poważna awaria na ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Ulica jest zamknięta dla ruchu. Jak długo?

2023-06-26 10:26

Na ulicy Piłsudskiego w Gorzowie doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej - poinformowało gorzowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Awarię trzeba naprawić, a to wymaga zamknięcia części ulicy dla samochodów. Utrudnienia i objazdy mają potrwać kilka dni.

Awaria wodociągu w ciągu ul. Piłsudskiego

To już kolejna podobna sytuacja, do której doszło na tej ulicy. Wcześniej, pod koniec stycznia, również miała tam miejsce potężna awaria, która wymusiła zamknięcie części ulicy. Wtedy w okolicach Domu Studenta uszkodzeniu uległa duża rura transportująca wodę.

Teraz mieszkańcy muszą się liczyć z kolejnymi problemami. Kolejna awaria oznacza kolejne naprawy i wyłączenie ulicy z ruchu samochodowego. Jak informuje PWiK prace naprawcze rozpoczną się w poniedziałek (26.06) o godzinie 7:00 i mają potrwać do piątku (30.06). Wszystko zależy jednak od postępu robót i możliwe jest wydłużenie lub skrócenie tego czasu.

Utrudnienia na Piłsudskiego w Gorzowie

W związku z naprawami konieczne jest zamknięcie ulicy Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Walczaka do Ronda Piłsudskiego.

Kierowcy muszą korzystać z objazdów m.in. przez rondo Ofiar Katynia i al. Ruchu Młodzieży Niezależnej.

O postępach prac PWiK będzie na bieżąco informować.

Sonda
Jaki środek transportu wybierasz?
Awaria wodociągowa w Bydgoszczy. Do zapadliska wpadły dwa auta