Zdrada

i

Autor: fot. Canva Pro

MIŁOŚĆ

Po czym poznać, że partner cię zdradza? Profesjonalna kochana wymienia 4 sygnały i mówi, ze to wina kobiet

2024-06-05 11:08

Zdrada to coś, co skutecznie potrafi zniszczyć nawet najdłuższy związek. Nic dziwnego — nikt nie chce być oszukiwany przez ukochaną osobę, dlatego wielu ludzi wnikliwie obserwuje swojego partnera, by wyłapać choćby najmniejsze znaki świadczące o zdradzie. Teraz profesjonalna kochanka ujawnia, jakie sygnały mogą przemawiać za romansem.

Spotyka się z mężczyznami za pieniądze i radzi, na co uważać

Amy Kupps to była nauczycielka, która obecnie zarabia jako "zawodowa kochanka" Spotyka się z zamożnymi panami, którzy płacą za jej towarzystwo, przy okazji fundując drogie prezenty i ekskluzywne wycieczki.

Teraz kobieta postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich i chcąc uchronić innych przed życiem w kłamstwie zdradza, jakie zachowania partnera lub partnerki mogą świadczyć o jego romansie. Te wskazówki mogą się przydać wszystkim!

4 sygnały, że partner cię zdradza

  1. Coraz częstsze wyjścia ze znajomymi — to pierwszy znak świadczący o tym, że coś może być na rzeczy. Jeśli twój partner bądź partnerka zaczynają coraz częściej wychodzą na spotkania ze znajomymi, na "szybkie piwko lub drinka", a przy tym niechętnie mówią z kim będą się widzieć, może (ale nie musi!) to świadczyć o romansie.
  2. Wyrobienie nowej karty płatniczej — może ona służyć np. do opłacania prezentów dla kochanki, wyjść na miasto lub do restauracji.
  3. Niespodziewane delegacje służbowe — tutaj chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć. Jeśli partnerowi nagle zaczynają wypadać niespodziewane delegacje, i stają się one coraz częstsze, być może spędza ten czas nie w pracy, a z kochanką/kochankiem.
  4. Prośba o niedzwonienie na służbowy telefon — nagłe niespodziewane telefony. Zmiana numerów czy prośby o dzwonienie na inny numer mogą świadczyć, że partner cię oszukuje. 

Zdrada to wina kobiety — mówi profesjonalna kochanka. Specjaliści są innego zdania

Amy Kumps wywołała kontrowersje po tym jak stwierdziła, że zdradza to zawsze wina kobiety. Jej zdaniem, do romansów posuwają się ci mężczyźni, którzy nie są odpowiednio zadbani m.in. pod względem seksualnym. Kobieta zachęca inne panie do bycia "trochę jak prywatna gwiazda porno" co ma sprawić, że mężczyzna nie ucieknie.

Jednak czy rzeczywiście to na tym powinien polegać związek i wzajemny szacunek? Specjaliści są zupełnie innego zdania przyznając, że do zdrady rzeczywiście dochodzi w przypadku, gdy któraś ze stron czuje się zaniedbana, ale nie jest to wyłącznie wina kobiet. Kobiety, tak samo jak mężczyźni, mają swoje potrzeby, i to nie tylko seksualne. Zaufanie, rozmowa i szczerość to podstawy udanego związku.

Zobacz też: Tak wygląda 44-latka, która zarabia tysiące złotych za nocne... przytulanie

Sonda
Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że zdrada to zawsze wina kobiety?
Przyłapał ukochaną na zdradzie. Zginął pod kołami jej auta