Straż

i

Autor: hak, Radio Eska zdjęcie ilustracyjne

POŻAR

Płonęły samochody w Gorzowie. Strażacy walczyli z ogniem 2 godziny. Czy to było podpalenie?

2024-06-03 9:30

W nocy z soboty na niedzielę (01/02.06) strażacy otrzymali informacje o płonących autach na terenie jednego z zakładów przy ulicy Myśliborskiej. Policja pracuje nad ustaleniem przyczyn pożaru, a w internecie pojawił się apel o pomoc w ujęciu sprawcy.

Spłonęły dwa auta. Ogień zaczął się rozprzestrzeniać

Wszystko działo się w niedzielę (02.06) około godziny 3:00 w nocy. To właśnie wtedy do gorzowskich strażaków dotarło zgłoszenie o pożarze dwóch samochodów stojących na parkingu jednej z firm. Jak się okazało, ogniem zajęły się osobowe audi i volvo.

Na miejsce natychmiast wysłano jeden zastęp straży pożarnej oraz policję. Strażacy blisko przez dwie godziny gasili płomienie, a ogień zaczął obejmować również stojącą nieopodal lawetę i osobowego forda.

Co było przyczyną pożaru? Policja bada sprawę

Obecnie mundurowi pracują nad ustaleniem dokładnych przyczyn pojawienia się ognia — niewykluczone, że doszło do podpalenia. Na jednej z grup na Facebooku pojawił się nawet wpis z prośbą o pomoc w poszukiwaniach sprawcy.

Proszę Was o pomoc! Nagroda za pomoc w ujęciu sprawcy 10 tyś zł! Czy ktoś widział sprawcę podpalenia dwóch aut marki Audi i Volvo na parkingu przy ul. Myśliborskiej naprzeciwko stacji Orlen, wczoraj w nocy z 1 czerwca na 2 czerwca (sobota) około godziny 2:30. Za jakiekolwiek wskazówki również przewidziana nagroda pieniężna – napisał jeden z użytkowników.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje an temat tego zdarzenia — widział lub słyszał coś niepokojącego, proszony jest o kontakt z gorzowską policją lub pod numerem alarmowym 112.

Zobacz też: Skandal w szkolnej toalecie pod Gorzowem. Szkoła pokazała zdjęcia w sieci

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Polska w ogniu! Czy za ostatnimi pożarami stoi Rosja?