GWIAZDY

Piękna dziennikarka Eleven Sports jest w ciąży! Anita Mazur przekazała radosną nowinę. Znamy płeć dziecka

2024-06-06 8:38

Sportowa rodzina powiększa się! Anita Mazur, która jest dziennikarką Eleven Sports, przekazała radosne wieści w poniedziałkowy wieczór podczas magazynu PGE Ekstraligi. Urocza Polka jest w ciąży! Zdjęcia Mazur oraz jej wybranka znajdziecie w poniżej galerii.

Tej wiadomości z pewnością nikt się nie spodziewał, choć czujni fani już jakiś czas temu wychwycili ciążowy brzuszek u Anity Mazur.

Piękna dziennikarka jest związana ze stacją Eleven Sports od dobrych kilku lat, choć swoją przygodę z poważnym dziennikarstwem zaczynała w Canal+. Dziennikarkę można podziwiać głównie przy meczach żużlowej PGE Ekstraligi, ale także od jakiegoś czasu przy meczach chociażby włoskiej Serie A, czy hiszpańskiej La Liga.

To on jest wybrankiem pięknej dziennikarki

Anita Mazur od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Włochem, Lucą Bettininim, który na co dzień jest szefem kuchni w warszawskiej pizzerii Va Bene. Para, zwłaszcza w latem, dosyć często udaje się za granicę, czym chwali się w mediach społecznościowych, głównie na instagramie, gdzie Anitę Mazur śledzi niemal 20 tys. fanów.

Anita Mazur jest w ciąży. Znamy termin porodu i płeć dziecka

Dziennikarka Eleven Sports przekazała również w Magazynie PGE Ekstraligi, że narodzin córki spodziewa się we wrześniu.

Zdjęcia Anity Mazur oraz jej wybranka możecie zobaczyć w dołączonej poniżej galerii. Sprawdzajcie i podziwiajcie!

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem
Sonda
Śledzisz życie Anity Mazur w mediach społecznościowych?