Piaseczny

i

Autor: Podlewski / AKPA

IMPREZA

Piasek w Gorzowie! Bezpłatny koncert w Arenie Gorzów. Trzeba odebrać wejściówki

2024-02-28 13:48

Na mieszkańców Gorzowa czeka kolejna, duża impreza muzyczna! Już w marcu, w Arenie Gorzów wystąpi Andrzej Piaseczny, znany wszystkim jako "Piasek". To wszystko z okazji Dnia Kobiet! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba odebrać wejściówki.

Koncert Andrzeja Piasecznego w Gorzowie

Piasek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów, do którego od lat wzdycha wiele pań. Jego romantyczne piosenki od dawna przyciągają rzesze słuchaczek (i słuchaczy). Kto z nas nie kojarzy słynnego "Śniadania do łóżka" czy też "Chodź, przytul, przebacz"?

Andrzej Piaseczny, mający obecnie 53 lata, jest laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych, w tym czterech Superjedynek, Wiktora, Fryderyka, Telekamer i Eska Music Awards. W 2001 roku reprezentował też Polskę w 46. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Już wkrótce wokalista pojawi się w Gorzowie, by zaśpiewać dla mieszkańców - głównie dla żeńskiej części, bo jego koncert to jeden z elementów imprezy "Lubuskie Wita Wiosnę", połączonej z obchodami Dnia Kobiet w Gorzowie.

Piasek w Gorzowie. Kiedy i gdzie koncert?

Andrzej Piaseczny wystąpi w Arenie Gorzów już 7. marca, czyli dokładnie w przeddzień święta kobiet. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Impreza jest darmowa, ale każdy kto chce wziąć w niej udział musi pobrać specjalne, bezpłatne wejściówki. Są one dostępne na stronie www.biletomat.pl - dziennie do dyspozycji oddawana jest pula 1000 wejściówek, jedna osoba może pobrać maksymalnie cztery. Liczba miejsc jest ograniczona!

Ale to nie koniec atrakcji, bo tego dnia, w ramach święta "Lubuskie Wita Wiosnę" odbędą się też występy zespołów tanecznych czy pokaz mody Natalii Ślizowskiej. Zaplanowano też stoiska wydawnicze. 

Dawid Kwiatkowski kiedyś i dziś

Sonda
Znasz piosenki Piaska?
Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"