Zaręczyny na stadionie Stali Gorzów

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia / instagram.com/juliaa.cz

ŻUŻEL

Padło "tak!" na meczu Stali Gorzów! Oświadczyny podczas meczu z KS Apatorem Toruń

2024-04-15 10:05

Niedzielny mecz ebut.pl Stali Gorzów z KS Apatorem Toruń był szczególny dla Julii i Łukasza. Właśnie tego dnia, na stadionie, doszło do zaręczyn! Łukasz padł na kolana przed biegami nominowanymi i poprosił Julię o rękę. Odpowiedź mogła być tylko jedna!

Fani ebut.pl Stali Gorzów byli mocno rozemocjonowani meczem z KS Apatorem Toruń, który ostatecznie wygrali gospodarze 51:39, ale dla Julii i Łukasza nie to tego dnia było najważniejsze. Oni mieli ważniejsze święto!

Przed biegami nominowanymi Łukasz padł przed Julią na kolana i poprosił o rękę. - Słuchaj Julia, poznaliśmy się tutaj. I co? Wyjdziesz za mnie? - powiedział.

W całym wydarzeniu pomogli także przedstawiciele klubu z Gorzowa, którzy w tajemnicy przed Julią dostarczyli Łukaszowi na trybuny kwiaty oraz pierścionek zaręczynowy. Reakcja trybun była jednoznaczna. Wszyscy gratulowali i bili brawo.

Dziękuję wszystkim, którzy tutaj przyszli. Dziękuję mojej rodzinie, a także mojej przyszłej rodzinie. Dodatkowo wszystkim fanom, a w szczególności kibicom Stali Gorzów - powiedział na koniec Łukasz.

Dodatkowo świeżo upieczeni narzeczeni otrzymali od klubu voucher na skok spadochronem.

short Julia Żugaj Bestsellery Empiku - Zaręczyny | Eska