Kibice Stali Gorzów

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Tak wyglądał sparing Stal Gorzów - Unia Leszno w naszym obiektywie

ŻUŻEL

Niezbędnik kibica przed Memoriałem Edwarda Jancarza. Wszystkie informacje w jednym miejscu!

2024-03-29 15:11

Już w sobotę, 30 marca, odbędzie się Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie. To nielada gratka dla żużlowych kibiców. Organizatorzy postarali się o znakomitą obsadę, która przyciągnie kibiców na trybuny. Pogoda także jest zamówiona! Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego turnieju.

Kibice, którzy wybierają się na stadion im. Edwarda Jancarza powinni przeczytać poniższy niezbędnik przed tym turniejem. Zawarliśmy w nim wszystkie informacje, które będą wam potrzebne.

Zawody rozpoczynają się o godzinie 14:00, ale organizatorzy zachęcają do przyjścia już do wcześniej. Dlaczego? O 12:30 otwierają się bramy stadionu, przed którym dodatkowo nastąpi poświęcenie pokarmów wielkanocnych. Oprócz tego zaraz po wejściu na stadion będą czekać legendy żużla: Gary Havelock, Greg Hancock, Roman Jankowski, Jan Krzystyniak i Andrzej Huszcza. Następnie o godzinie 13:30 odbędzie się prezentacja młodych Stalowców oraz ikon światowego żużla, a także prezentacja zawodników jeżdżących w sobotnim turnieju.

Lista startowa Memoriału Edwarda Jancarza 2024

 1. Oskar Paluch
 2. Bartosz Zmarzlik
 3. Chris Holder
 4. Maciej Janowski
 5. Wiktor Przyjemski
 6. Jack Holder
 7. Jakub Miśkowiak
 8. Kai Huckenbeck
 9. Przemysław Pawlicki
 10. Daniel Bewley
 11. Martin Vaculik
 12. Kacper Woryna
 13. Piotr Pawlicki
 14. Oskar Fajfer
 15. Patryk Dudek
 16. Szymon Woźniak

Sparing: Stal Gorzów - Unia Leszno. Widzicie się na zdjęciach?

Memoriał Edwarda Jancarza 2024. Gdzie kupić bilety?

Wejściówki na sobotni turniej można zakupić poprzez oficjalną stronę internetową Stali Gorzów oraz w sklepie kibica przed stadionem.

Memoriał Edwarda Jancarza – powrót po zawodach

Po Memoriale Edwarda Jancarza zostanie przeorganizowany ruch od stadionu w kierunku centrum. Będzie to ten sam wariant zmiany organizacji ruchu, który stosowano na koniec poprzedniego sezonu po meczach ligowych organizowanych na stadionie im. Edwarda Jancarza. Na wszystkich skrzyżowaniach w pobliżu stadionu ustawione zostaną posterunki policji do kierowania ruchem

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Wybierzesz się na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie?