Jacek Chećko wygrał licytację o fotel VIP w hali sportowej w Gorzowie

i

Autor: Łukasz Kulczyński/Urząd Miasta Gorzowa

Najwyższa licytacja WOŚP 2023 w Gorzowie. Wiemy, kto ją wygrał. To znany mieszkaniec i przedsiębiorca

2023-01-30 17:14

Licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie cieszył się dużą popularnością. Najwięcej emocji dostarczyła aukcja fotelu VIP w budowanej wciąż hali sportowej przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kto ją wygrał?

Najpopularniejsza licytacja w Gorzowie podczas finału WOŚP 2023

Wspomniany fotel został wylicytowany za 8000 zł. Walka trwała prawie 10 minut. Ostatecznie wygrał ją pan Jacek Chećko. Jak się okazuje, to znany mieszkaniec Gorzowa i przedsiębiorca, który udziela się nie tylko w celach charytatywnych, ale także wspiera gorzowski sport oraz wydarzenia kulturalne.

Czym zajmuje się firma Jacka Chećko?

Firma pana Jacka jest podzielona na dwie kategorie. To zarówno firma brukarska oraz branża deweloperska.

- Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej, betonowej, granitowej oraz płyt betonowych. Zapewniamy wysoką jakość, trwałość oraz dbałość o estetykę, co potwierdzamy gwarancją - czytamy na stronie internetowej.

- CHEĆKO Residential Developments oferuje Państwu kompleks domów jednorodzinnych, które łączą w sobie funkcjonalność użytkowania, nowoczesne technologie oraz najwyższe standardy wykończenia. Łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, a także bliskość natury sprawia, że jest do idealne miejsce, aby budować lepszą przyszłość - czytamy zaś na stronie odnośnie branży deweloperskiej.

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?