Gorzów: Poranek

i

Autor: kb

Na słońce w Gorzowie poczekamy do jutra. Trasa wciąż w remoncie

2021-11-09 7:24

Słońce wzięło dzień urlopu, planuje wrócić dopiero jutro. W tym momencie mgliście w Gorzowie. Niestety przez pogodę remont Trasy Nadwarciańskiej, który miał się kończyć w ubiegłym tygodniu, potrwa jeszcze co najmniej kilka dni.

Wymiana nawierzchni na Trasie Nadwarciańskiej miała potrwać do 6 listopada, z uwzględnieniem pogody. Tu leży pies pogrzebany, bo pogoda jest bez rewelacji od kilku dni. Deszczowo i chłodno, co niestety trochę te prace remontowe przedłuży. Jeszcze musimy trochę z tym wytrzymać. Potrafią się w związku z pracami korkować ulice, zwłaszcza te prowadzące do Trasy.

Słoneczna znów w remoncie. Od piątku nie można dojechać do ulicy Polarnej i Gwiaździstej. Objazdy wyznaczono ulicą Olimpijską. Trzeba uważać na znaki. Przypominam, że remontowany wcześniej odcinek od ul. Olimpijskiej do ul. Gwiaździstej został otwarty dla ruchu.

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35

Z kolei na Kombatantów pracuje Eurovia na 250 metrowym fragmencie od Grota-Roweckiego do Bora-Komorowskiego. Wszystko teoretycznie powinno potrwać do połowy listopada. Największe utrudnienia dla kierowców pojawią się na ostatnim etapie prac, kiedy będzie powstawało rondo na skrzyżowaniu Kombatantów z Szarych Szeregów.

Zgodnie z przewidywaniami, teraz już oficjalnie: remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej. Wcześniejszy termin przewidywał gotową drogę do końca tego roku. Po zaktualizowaniu grafiku o prace archeologów, wykonawca złożył wniosek do magistratu o przedłużenie terminu do maja.

Pogoda nie rozpieszcza. Poranek w Gorzowie jest mglisty, trochę też pokropiło. Słońca dzisiaj nie uświadczymy, niestety. Co innego jutro, ale rano będzie przymrozek. Od 5 do 10 stopni dzisiaj i przez resztę dnia na szczęście bez deszczu. Ciśnienie dzisiaj powyżej normy. W wielkim skrócie: pogoda niczego nie urywa. Warunki na drogach słabe, także apel do kierowców: nie szalejcie.

Jak dobrze znasz hymn Polski? 5/8 to BARDZO DOBRY wynik!

Pytanie 1 z 8
Jeszcze Polska nie zginęła....