Policja

i

Autor: Materiały prasowe

POLICJA

Motocykliści wyjechali na ulicę i już łamią przepisy. Jeden z nich otrzymał ogromny mandat!

2024-04-03 11:30

Motocykliści od kilku tygodniach jeżdżą po lubuskich drogach i nie tylko i już łamią przepisy. Jeden z motocyklistów znacznie złamał przepisy i to w obszarze zabudowanym, gdzie pędził zdecydowanie za szybko. Kara mogła być w tym przypadku tylko jedna!

W niedzielę, 31 marca, policjanci z Międzyrzecza zauważyli nieodpowiedzialnego kierowcę motocykla, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Pomimo obowiązującego limitu 50 km/h oraz istnienia przejścia dla pieszych, mężczyzna pędził swoim motocyklem z prędkością 133 km/h, co stanowiło przekroczenie dozwolonej prędkości o 83 km/h.

Motocyklista został pozbawiony prawa do prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres trzech miesięcy za swoje zachowanie. Ponadto, na mocy aktualnych przepisów, nałożono na niego mandat w wysokości 2500 złotych oraz przypisano mu 15 punktów karnych do jego kierowcy.

Lubuskie: Uciekał policjantom, a potem atakował ich maczetą. Policjanci użyli broni

Jest apel lubuskiej policji

Policja apeluje do wszystkich kierowców o ostrożność i przestrzeganie obowiązujących przepisów drogowych. Bezpieczeństwo na drogach jest kwestią kluczową, której nie można lekceważyć. Priorytetem każdego kierującego powinna być odpowiedzialność za własne życie oraz życie innych użytkowników dróg.

Pościg za pijanym 18-latkiem w Piasecznie. Policjanci staranowali jego auto!
Sonda
Widziałeś/aś kiedyś policjantów w akcji?