gorzów moto start 1

i

Autor: archiwum organizatora Moto Start Motocykliści zawsze zbierają się na bulwarze zachodnim.

MOTO START, atrakcje i zbiórka na szczytny cel w Gorzowie

2022-04-07 19:40

W sobotę (9.04) rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie. Akcja wraca po dwóch latach przerwy z powodu pandemii. Ma ona promować bezpieczne zachowania na drogach oraz pomoc potrzebującym.

Miłośnicy motoryzacji tęsknili za tym wydarzeniem. Zaplanowano atrakcje dla całych rodzin. Odbędzie się parada motocykli oraz piknik. Kilkuset motocyklistów z kraju i z zagranicy na różnorodnych sprzętach przejdzie 15 kilometrów. Potem na bulwarze specjalny pokaz nowej dyscypliny Gymkhana.

- Wywodzi się ona z Japonii, zaprezentuje się trzech zawodników. Powiem szczerze to bardzo fajny sport, który polega na precyzyjnym pokonywaniu toru sprawnościowego. Trzeba to zrobić jak najszybciej z jak najmniejszą ilością błędów. Treningi takie wpływają znacząco na podniesie umiejętności motocyklisty - mówi Jacek Sterżeń, organizator.

gorzów moto start 2

i

Autor: archiwum organizatora Moto Start Miłośnicy dwóch kółek przejadą ulicami Gorzowa

Akcja na bulwarze zachodnim rozpocznie się w sobotę (9.04) o godz. 10.30. Tam będzie się odbywać zbiórka na rzecz Natana, podopiecznego fundacji Mam Marzenie. 17-latek chce zostać informatykiem i marzy o komputerze.

W samo południe ruszy parada, po której około godz. 13 zaplanowano nad Wartą piknik. Impreza potrwa do godz. 18 i jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Gdzie toczy się akcja tych produkcji?

Pytanie 1 z 12
Na rozgrzewkę banał. Wpadając na kawę do rodzinnego domu Mostowiaków z "M jak miłość" pojedziemy do: