Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Medale, puchary i nagrody za przejechane kilometry dla Gorzowa

2022-05-27 15:13

1 czerwca zaczyna się zabawa Rowerowa Stolica Polski. Gorzowscy organizatorzy, żeby zachęcić jak największą liczbę mieszkańców do uczestnictwa, przygotowali liczne nagrody. Żeby je zgarnąć wystarczy wsiąść na rower i kręcić kilometry dla Gorzowa.

Puchary, medale, rowerowe gadżety - czekają na gorzowian, którzy wezmą udział w zabawie Rowerowa Stolica Polski. Organizatorzy liczą, że zachęci to jak najwięcej osób do kręcenia kilometrów dla Gorzowa. Każdy kto przejedzie w czerwcu 250, 500 lub 1000 km otrzyma medal, odpowiednio: brązowy, srebrny i złoty. Osoby, które wykręcą najwięcej kilometrów mogą liczyć na gadżety rowerowe i stroje, vouchery do sklepu rowerowego oraz puchary. Zdobyć je mogą także najlepsze grupy. Wprowadzono zasady, które pozwolą rywalizować małym i dużym ekipom.

Najlepszym przelicznikiem będzie liczba kilometrów na członka grupy, pod warunkiem, że każdy z członów grupy przejedzie minimum 100 km. W ten sposób chcieliśmy dać szansę wygrać mniejszym grupom, które więcej jeżdżą na rowerze - mówi Paweł Najdora, z Rowerowego Gorzowa.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski rusza 1 czerwca i potrwa miesiąc. Trzeba ściągnąć bezpłatną aplikację "Aktywne miasta".

Quiz dla dobrych kierowców

Pytanie 1 z 11
Nadsterowność oznacza poślizg kół osi