miss polski

Lubuszanka w finale Miss Polski 2024! Anna Cichomska jakiej nie znacie

2024-06-06 8:44

Anna Cichomska awansowała do finału Miss Polski 2024. Modelka pochodząca z Sulęcina przebrnęła przez półfinał i 5 lipca powalczy o koronę Miss w Nowym Sączu. Udało nam się porozmawiać z finalistką!

Anna Cichomska awansowała do finału Miss Polski 2024 jako jedna z dwóch Lubuszanek. Drugą z nich jest pochodząca spod Międzyrzecza, Natalia Chmurzyńska. Co powiedziała nam Anna Cichomska po półfinale? Przeczytajcie koniecznie! Poniżej także znajdują się zdjęcia naszej dzisiejszej bohaterki.

Na początek powiedz, od kiedy jesteś modelką?

Moja kariera rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy wysłałam zgłoszenie do konkursu regionalnego Miss Nastolatek województwa lubuskiego.

Co skłoniło cię do zgłoszenia się do eliminacji Miss Polski?

Myślę, że przede wszystkim chęć dalszego rozwoju, a także niedosyt spowodowany przez odwołanie Gali Miss Polski Nastolatek skłoniły mnie do ponownego zgłoszenia się do eliminacji Miss Polski.

Jak wyglądały castingi jak i same poszczególne eliminacje?

Jeśli chodzi o eliminacje i castingi pierwszym krokiem było wysłanie zgłoszenia do biura Miss Polski, po czym zostałam zaproszona na ćwierćfinały, na których jury miało okazje poznać nas bliżej. Kolejnym etapem było przejście do półfinału, który odbył się w Hotelu Kolumna Park.

Czy mocno się stresowałaś podczas półfinału?

Podczas tego wydarzenia przyznam szczerze byłam lekko zestresowana, jednak gdy weszłam na scenę wszystkie emocje opadły i czułam się wspaniale.

Widzę, że już wcześniej byłaś wyróżniona w innych konkursach. Zostasłaś Miss Nastolatek Zielonej Góry. Czyli rozumiem, że udział w Miss Polski był kolejnym krokiem na twojej karierze?

Tak, udział w Miss Polski uważam za kolejny krok i etap w mojej karierze. Myślę, że finałowa Gala pozwoli mi spełnić kolejne marzenia na mojej liście. Chciałabym godnie reprezentować nasze województwo, a przy tym przeżyć niezapomniane emocje.

Na jaki wynik liczysz w finale Miss Polski?Uważam, że wynik nie ma kluczowego znaczenia, jestem wdzięczna za możliwość wystąpienia na tegorocznej Gali, aczkolwiek zrobię co w mojej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej. Do zobaczenia już 5 lipca w Nowym Sączu!

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World
Sonda
Będziesz oglądać finał Miss Polski 2024?