Popcorn i lody

i

Autor: Canva Pro

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Lody stworzone przez sztuczną inteligencję dostępne w sklepach!

2023-08-08 10:12

Do sprzedaży trafiły już pierwsze polskie lody stworzone we współpracy ze sztuczną inteligencją, a dokładniej Chatem GPT. Popcornium Karmelotron, czyli lody o smaku popcornu z karmelem, można kupić w sieciach sklepów Lidl. Dostępne są w edycji limitowanej.

Sztuczna Inteligencja staje się coraz bardziej popularnym narzędziem w codziennej pracy. Nie tylko ułatwia rozwiązanie zawiłych zagadek matematycznych, ale pomaga też w remontach, a nawet tworzy lody! Na rynek trafiły właśnie opakowania lodów przygotowanych przez AI (Artifficial Intelligencie), która nie tylko wymyśliła smak, ale stworzyła też grafiki opakowań i akcje marketingowe.

Popcornium Karmelotron - wyjątkowe lody, które stworzył chat!

Nowatorskie lody przygotowała rodzinna firma Willisch z Wągrowca, która wgrała do popularnego Chatu GPT listę dotychczas zrobionych smaków, a AI wygenerowało całkiem nowy. To właśnie w tej sposób powstały lody o smaku popcornu z karmelem.

Dodatkowo, AI przygotowało też grafiki opakowań, które dostępne są w czterech wariantach. Na trzech pudełkach widnieją obrazki nawiązujące do kosmosu, postępu i oczywiście: popcornu, a na jednym kubku znajdują się portrety osób z firmy Willisch, przerobione na postaci z różnych filmowych uniwersów.

Gdzie kupić lody stworzone przez sztuczną inteligencję?

Lody Popcornium Karmelotron od 7. lipca dostępne są w sieciach sklepów Lidl. Lepiej jednak nie zwlekać z zakupem, bo dostępne są wyłącznie do wyczerpania zapasów.

Sonda
Czy masz obawy w związku z rozwojem sztucznej inteligencji?
Kongres 590 2021: Grzegorz Napieralski: sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?