Książulo podsumował catering Anny Lewandowskiej

i

Autor: AKPA / youtube.com/@ksiazulo

GWIAZDY

Książulo przetestował catering Anny Lewandowskiej. Czy mu smakowało? Będziecie zdziwieni

2024-02-02 12:46

Youtuber "Książulo" razem ze swoim przyjacielem "Wojkiem" przetestowali catering Anny Lewandowskiej. Test wypadł mocno średnio, a popularni twórcy nie szczędzili słów. Jak im smakowały dania serwowane pod nazwiskiem Lewandowskiej? Sprawdźcie!

Youtuber zdecydował się porównać diety pudełkowe kilku znanych polskich firm, zamawiając posiłki o wartości 2000 kalorii na jeden dzień. W paczce z SuperMenu od Anny Lewandowskiej znalazła się owsianka z daktylowo-migdałową polewą jako pierwszy posiłek. Według youtubera, było to przyjemne i smaczne danie na początek dnia, które zasługuje na pozytywną ocenę ze względu na dobrą jakość i dużą porcję.

Natomiast kolejnym posiłkiem, czyli sałatką z ogórkami, papryką, kukurydzą i serem kozim, youtuber był już mniej zadowolony. Wyraził swoją niechęć do tego dania, sugerując, że wolałby zjeść taką sałatkę jako dodatek do obiadu, a nie jako główne danie.

Szkoda, że schody zaczynają się już przy drugim posiłku. Ja sałatkowy nie jestem. Wydaje mi się to za puste, jakieś takie niekompletne (...). Zadowolony bym nie był - powiedział.

Książulo, czyli Szymon Nyczke. Kim jest?

Obiad z szynką wieprzową w sosie własnym, podany z ziemniakami i burakami, zyskał pochwałę od youtubera Książula. Według niego, danie to wyróżniło się bardzo pozytywnie w porównaniu do oferty innych firm cateringowych. - Najlepszy sos, najlepsze mięso (...). Jest to smaczne - ocenił.

Przedostatnim posiłkiem, który otrzymał youtuber z cateringu Anny Lewandowskiej, były ciasteczka opisane jako "na maksa czekoladowe". Youtuber miał pewne wątpliwości co do tego dania, które okazało się nieco suche. Pomimo tego, finalnie ocenił je pozytywnie. - Całkiem git, zastępuje takiego batona - powiedział. 

Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana

Na kolację z cateringu Anny Lewandowskiej, youtuber otrzymał pastę z pieczarek podawaną z pieczywem żytnim. Był nieco zaskoczony, ponieważ tego rodzaju jedzenie kojarzył mu się raczej ze śniadaniem. Niemniej jednak, posiłek bardzo mu smakował, a Książulo szczególnie pochwalił jakość chleba. - Na kolację całkiem niezłe rozwiązanie - podsumował.

Sonda
Oglądasz filmiki Książula w serwisie YouTube?