Kem

i

Autor: www.publicdomainpictures.net

URODA

Krem ze szpiku kości dwudziestolatek. "To rewelacja" mówi twórca

2023-08-03 15:40

Takiego kosmetyku jeszcze w Polsce nie było! Krzysztof Gojdź, znany w środowisku show biznesu właściciel sieci klinik medycyny estetycznej, opracował nowoczesny krem odmładzający i ujędrniający. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że krem robi się... ze szpiku kości biodrowej dwudziestoletnich dziewczyn!

Krzysztof Gojdź to szanowany wśród gwiazd lekarz medycyny estetycznej. W 2018 roku wyjechał do Miami, gdzie utworzył sieć klinik. Od tamtej pory upiększa prawdziwe gwiazdy Hollywood! Teraz, jak sam przyznał, zamierza wprowadzić na rynek swoją innowacyjną linię kosmetyków.

Krem ze szpiku kości biodrowej na młodą i gładką skórę

Kosmetykami nowej linii są kremy stworzone w oparciu o prawdziwe komórki macierzyste, które pobierane są ze szpiku kości biodrowej dwudziestoletnich dziewczyn.

Krzysztof Gojdź przyznaje, że na polskim rynku to totalna nowość, ale podobne specyfiki stosowane są już w wielu renomowanych klinikach na całym świecie.

Dlaczego kosmetyk cieszy się taką popularnością? Podobno rewelacyjnie leczy skórę jednocześnie ją ujędrniając i zmniejszając oznaki starzenia.

Czy Polki pokochają krem ze szpiku?

Mimo, że w Ameryce taki rodzaj kosmetyków jest ogólnodostępny to w Polsce może być problem z jego wprowadzeniem na rynek. Wszystko przez przepisy Unii Europejskiej regulujące wykorzystanie substancji ludzkiego pochodzenia. Zgodnie z wytycznymi substancje takie, a należą do nich komórki macierzyste, mogą być stosowane jedynie w celu leczenia ciężkich i przewlekłych chorób.

Na razie nie wiadomo kiedy produkt miałby wejść na rynek. Sam twórca póki co nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Sonda
Czy użyłabyś/użyłbyś kremu ze szpiku?
Piękna prosto z kuchni - domowe kosmetyki