Tragedia wydarzyła się tuż przed Górzycą.

i

Autor: Lubuska Policja Tragedia wydarzyła się tuż przed Górzycą.

Kostrzyn/Słubice: Tragedia na drodze koło Górzyczy. Zginęła jedna osoba

2021-04-26 13:28

Na krajowej trzydziestce jedynce łączącej przygraniczne lubuskie miasta - Kostrzyn i Słubice doszło do poważnego wypadku, w którym udział brały cztery pojazdy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 26 kwietnia tuż po godzinie siódmej. Na skutek zderzenia trzy samochody zaczęły płonąć. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne dla jednej z osób, która zginęła na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący osobowym volkswagenem zatrzymał swój pojazd. Za nim jechała przewożąca drewniane palety ciężarówka, której kierowca widząc manewr poprzedzającego go pojazdu, także zaczął hamować. Pojazd zdołał się zatrzymać, co niestety nie udało się dwóm kolejnym autom. W naczepę ciężarówki uderzył osobowy hyundai, w który następnie uderzył samochód dostawczy. W wyniku zderzenia ciężarówka, hyundai i pojazd dostawczy zaczęły płonąć. Niestety doznane obrażenia przez kierującego hyundaiem obrażenia spowodowały, że poniósł on śmierć na miejscu.

Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin.

i

Autor: Lubuska Policja Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin.

Służby ratunkowe zapewniły pomoc także pozostałym uczestnikom wypadku, którym na szczęście nic poważnego się nie stało. Droga Krajowa numer 31 w okolicach Górzycy była przez kilka godzin zablokowana.

O złoto w Bellotto. W Warszawie trwa wielki finał MŚ w warcabach