kostrzyn festiwal

i

Autor: Mazinio Festiwal w Kostrzynie przez internet?

Kostrzyn: Pol'and'Rock odwołany, ale... muzycznych emocji nie zabraknie!

2020-04-28 21:35

To będzie ewenement w skali światowej. Dotychczas nie było jeszcze takiej imprezy. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy musiała zmienić plany związane z tegorocznym kostrzyńskim festiwalem.

Jak zapowiada Jurek Owsiak to będzie Najpiękniejsza Domówka Świata. Mimo tego, że nie odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą, to fani będą mogli się spotkać na przełomie lipca i sierpnia. Wszyscy zaproszeni są... przed laptopy. Zmianę planów wymusiła epidemia koronawirusa.

- Tak łatwo się nie poddajemy, ale w obliczu pandemii trzeba być odpowiedzialnym. Tu nie chodzi o bohaterstwo. Wirus rzucił na kolana cały świat. Zapędził nas w kozi róg. Nie tylko sieje strach, ale wielu z nas odbiera zdrowie i życie - uważa jurek Owsiak.

Na 26. edycję Pol'and'Rock Festival były już umówione kapele, artyści oraz goście na ASP. Dla miłośników kostrzyńskiej imprezy, na szczęście prawie nic straconego. Przez trzy dni będzie można wziąć udział w nietypowej ale i niesamowitej domówce przez internet. Zobaczyć będzie można i usłyszeć koncerty archiwalne, ale nie tylko.

Fundacja przygotowuje specjalne studio, które działać będzie właśnie w dniach 30 lipca- 1 sierpnia. Wtedy przez telefony, tablety czy komputery w domach lub na łonie natury będzie można poczuć jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Szczegółowe informacje na stronie WOŚP.