Jagiellończyka Gorzów

i

Autor: Gorzowskie Inwestycje Miejskie

KOMUNIKACJA

Kolejne zmiany na Kosynierów Gdyńskich i Jagiellończyka. Kierowcy muszą uważać

2024-06-27 9:35

Już od czwartku (27.06) kierowcy poruszajacy się w rejonie Kosynierów Gdyńskich, a dokłądniej w obrębie ulicy Jagiellończyka, muszą się nastawić na ważne zmiany. Wykonawca planuje zakończakończyć kolejną część robót, a to wiąże się ze zmianami w organizacji ruchu. Jak jeździć?

Kończą się roboty w rejonie zatoki autobusowej na Kosynierów Gdyńskich

Zgodnie z informacjami, już w czwartek wykonawca planuje zakończyć prace w obrębie zatoki autobusowej przy ul. Kos. Gdyńskich 67 (to przystanek „LUW”). Tym samym droga wewnętrzna, która stanowi wyjazd z parkingu Urzędu Skarbowego i Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w stronę ul. Kos. Gdyńskich, zostaje otwarta.

W nowej organizacji ruchu ulica Jagiellończyka zostaje jednokierunkowa, z wjazdem od ulicy Mieszka I i możliwością przejazdu do ul. Kosynierów Gdyńskich.

Wykonawca robót budowlanych, planuje takie rozwiązanie, ze względu na bezpieczeństwo osób wykonujących prace drogowe (przebudowę jezdni i miejsc postojowych) oraz użytkowników ul. Jagiellończyka — informuje Ewa Iwańska, dyrektor spółki Gorzowskie Inwestycje Miejskie.

Wprowadzona od czwartku zmiany obowiązywać będą do końca lipca. Aby usprawnić przejazd prace w obrębie jezdni prowadzone będą w weekendy. To umożliwi dojazd pracownikom oraz mieszkańcom do zlokalizowanych w sąsiedztwie instytucji.

Organizacja ruchu Kosynierów

i

Autor: GIM

Zobacz też: Część Kosynierów Gdyńskich otwarta dla kierowców

Quiz. Marki samochodów i ich logo. Jak dobrze znasz się na motoryzacji?

Pytanie 1 z 22
Rozpoznajesz tę markę pojazdu po logo?
Logo audi
Wielki remont Wisłostrady! Najważniejsza droga w Warszawie będzie zamknięta