Kino Marzenie w Tarnowie

i

Autor: Justyna Świderska Kino Marzenie w Tarnowie

KINO

Kino na weekend. Sprawdź co teraz grają w Gorzowie. Repertuar kin

2023-08-10 15:01

Kino to zawsze dobry sposó na spędzenie wolnego popołudnia. Zwłaszcza, gdy pogoda nie dopisuje i odpadają wszelkie aktywności na świeżym powietrzu. W Gorzowie mieszkańcy mogą skorzystać z oferty trzech kin: Heliosa, Multikina i Kina 60 Krzeseł. Sprawdziliśmy, co jest teraz grane.

Repertuar kin zmienia się praktycznie co tydzień, chociaż większe produkcje utrzymują się na dużym ekranie nawet kilka tygodni. Jeśli chodzi o Gorzów to zarówno w Multikinie jak i w kinie Helios można obejrzeć podobne filmy, natomiast Kino 60 Krzeseł oferuje całkiem inny, niszowy wręcz repertuar. Sprawdź co będzie grane w Multikinie i w Heliosie przez cały najbliższy tydzień (10-18.08.2023). Kino 60 krzeseł ma wakacyjną przerwę aż do 19. sierpnia.

Kino Helios i Multikino repertuar

PREMIERY:

 • Gran Turismo
 • Demeter: Przebudzenie zła
 • Kicia Kocia na pikniku

GRANE DALEJ:

 • Meg 2: Głębia
 • Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos
 • Barbie
 • Oppenheimer
 • Mavka i Strażnicy Lasu
 • Porady na zdrady 2
 • Lessie: Nowe przygody
 • Między nami Żywiolami

Opisy filmów:

Gran Turismo (dramat/akcja/przygodowy)

Film jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

Demeter: Przebudzenie zła (horror)

To miał być kolejny zwyczajny rejs. Morze było spokojne, prognozy nie zapowiadały sztormu. Gdy szkuner „Demeter” odbił od nabrzeża, nikt z załogi nie wiedział, że w jednej z dwudziestu czterech nieoznakowanych skrzyń znajdujących się na pokładzie, kryje się zło. Zapadł zmrok, a statek był na pełnym morzu, gdy odkryto pierwszą ofiarę. Wołanie o pomoc nie miało już sensu, a walka o przetrwanie okazała się boleśnie nierówna. Każda kolejna noc przynosiła śmierć, a istota będąca jej sprawcą pozostawała nieuchwytna. Im bliżej było do londyńskiego portu, tym bardziej oczywisty stawał się fakt, że najgorsze dopiero nadchodzi.

Kicia Kocia na pikniku (animacja)

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Meg 2: Głębia (science-fiction / akcja)

Śmiały zespół badawczy wyrusza na głębinową eksplorację czeluści oceanu. Na miejscu spotykają prehistoryczną i nieprzyjazną faunę, co zmusza załogę do walki o przetrwanie. Dodatkowo trzy potężne megalodony wypływają ku powierzchni, wywołując zamęt i wszechobecny chaos. Są głodne i niebezpieczne.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos (familijny)

Po latach bycia chronionym przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków i zostać zaakceptowanym jako normalni nastolatkowie poprzez bohaterskie czyny. Ich nowa przyjaciółka April O'Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem.

Barbie (komedia fantasy)

Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.

Oppenheimer (dramat biograficzny)

Oppenheimer w czasie II Wojny Światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej "Manhattan". Poza działalnością związaną z bronią atomową Oppenheimer miał ogromne osiągnięcia w innych dziedzinach fizyki między innymi w badaniach czarnych dziur oraz promieniowania kosmicznego. Resztę życia po opracowaniu bomby atomowej poświęcił na działalność na rzecz ograniczania rozprzestrzeniania się broni jądrowej. Oppenheimer jest dziś uznawany za jeden z symboli pacyfizmu i sprzeciwu wobec rozprzestrzeniania broni atomowej.

MAVKA i Strażnicy Lasu (familijny / animacja)

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość.

Porady na zdrady 2 (komedia)

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe.

LASSIE. Nowe przygody (dramat / akcja / familijny)

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Zrozpaczony Flo, chcąc nie chcąc, musi rozstać się z Lassie. Pies zostaje oddany w ręce rozpieszczonej dziewczynki – Priscilli, która zawozi go do swojego domu nad morzem. Jednak gdy tylko nadarza się okazja, Lassie wykorzystuje szansę i ucieka.

Między nami żywiołami (komedia / akcja / przygodowy)

"Między nami żywiołami" Disneya i Pixara to nowy pełnometrażowy film opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji - Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Poznajemy Iskrę - twardą, wygadaną i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie.

A jeśli kino już Ci się znudziło to skorzystaj z innych ciekawych propozycji. W Gorzowie znajduje się sporo miejsc, w których można spędzić wolny czas (nawet w deszczowy dzień)!

Sonda
Lubisz chodzić do kina?
Pierwsze kino samochodowe w Łodzi