remont dróg

Kierowcy w centrum Gorzowa odetchnęli z ulgą! Tak wygląda Kosynierów Gdyńskich na finale modernizacji

2024-06-04 14:51

29 maja mialo miejsce układanie ostatniej warstwy asfaltu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Mościckiego. To była ostatni etap prac jeśli chodzi o samą ulicę Kosynierów Gdyńskich. Teraz twają prace jedynie na chodnikach, czyli układanie kostki etc.

Prace, o których wspomnieliśmy wcześniej, miały odbyć się 28 maja, ale ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, prace zostały przesunięte o jeden dzień.

Jeśli chodzi o ruch drogowy, to na ulicy Kosynierów Gdyńskich nie ma żadnych problemów dla kierowców, którzy swobodnie mogą się poruszać w obu kierunkach. Gdzieniegdzie brakuje jeszcze wymalowanych linii, ale to nie przeszkadza kierowcom w poruszaniu się.

Trwają ostatnie prace w centrum Gorzowa

Choć nawierzchnia jest już ułożona i kierowcy mogą jeździć po ul. Kosynierów Gdyńskich, tak piesi mają jeszcze problem. W niektórych miejscach wciąż trawją niezbędne prace na chodnikach. Tak jest między innymi skrzyżowaniami Kosynierów Gdańskich z Matejki oraz Mickiewicza, Kosynierów Gdyńskich i Mościckiego. W tym miejscu powstanie również przystanek autobusowy.

Oddanie ulicy w pełni do 100% użytku to tak naprawdę kwestia dni. Ulica wygląda fantastycznie, a w powietrzu czuć świeżo położony asfalt. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Wielki remont Wisłostrady! Najważniejsza droga w Warszawie będzie zamknięta
Sonda
Denerwują cię korki w mieście spowodowane remontem?