Julia Dybowska ze swoim byłym partnerem

i

Autor: SplashNews.com/East News

GWIAZDY

Julia Dybowska nie jest już ze swoim bogatym partnerem?!

2023-12-29 12:48

Według jednego z portali, związek Julii Dybowskiej i Roberta Tchenguiza może być już przeszłością. Celebrytka od pewnego czasu przebywa w Warszawie, a pod jednym z jej postów pojawił się sugestywny komentarz dotyczący jej związku z mężczyzną starszym o trzy dekady.

Julia Dybowska zdobyła rozgłos dzięki związkowi z teherańskim miliarderem, Robertem Tchenguizem. Odkąd w 2018 roku podbiła serce przedsiębiorcy starszego o trzy dekady, jej życie zdecydowanie przypomina bajkę. Od kilku lat dokumentuje luksusowe dni za pośrednictwem Instagrama, chwaląc się markowymi ubraniami, ekskluzywnymi dodatkami, podróżami prywatnym odrzutowcem czy fragmentami z londyńskiej posiadłości ukochanego, gdzie zamieszkała w atmosferze skandalu. Niedawno fotoreporterzy nawet uchwycili Dybowską na mieście w towarzystwie partnera-miliardera, co z pewnością zdarza się rzadko.

Nie ulega wątpliwości, że wielu sceptycznie podchodziło do przyszłości związku Dybowskiej i Tchenguiza. Mimo to, para spędziła ze sobą ponad 5 lat, a jeszcze niedawno nie było żadnych znaków, które wskazywałyby na zmianę statusu ich relacji. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, sugerujące, że związek celebrytki i teherańskiego miliardera może już być przeszłością.

Julia Dybowska to polska "Barbie"! Zobacz jej zdjęcia

Serwis Kozaczek skoncentrował się na ostatniej aktywności Dybowskiej na Instagramie, w oparciu o którą wysnuł dość ponure wnioski dotyczące relacji celebrytki z dotychczasowym partnerem. Według portalu jednym z sygnałów rzekomego rozstania między Dybowską a mężczyzną starszym o trzy dekady jest miejsce, gdzie obecnie przebywa celebrytka. W połowie grudnia pojawiła się w Warszawie i to właśnie tam miała spędzić tegoroczne Boże Narodzenie, co stanowi kontrast w porównaniu z poprzednim rokiem, gdy święta spędziła na Malediwach. Warto zaznaczyć, że tegoroczna Gwiazdka Dybowskiej różniła się od poprzednich.

W 2022 roku celebrytka spędziła Boże Narodzenie na egzotycznych wakacjach, udając się na rajskie Malediwy. Wówczas aktywnie relacjonowała swoje wakacje w sieci, chwaląc się fotkami w bikini i urokliwą plażową choinką. Warto zaznaczyć, że w relacji Dybowskiej brakowało zdjęć z partnerem, choć ten szczegół nie był niczym nadzwyczajnym, ponieważ celebrytka rzadko pokazywała swojego partnera publicznie.

Brak świątecznego wypadu na Malediwy to jednak nie jedyny szczegół, który zaniepokoił obserwatorów Dybowskiej. Według Kozaczka, Dybowska i Tchenguiz przestali się obserwować wzajemnie na Instagramie, co w świecie show biznesu często jest sygnałem wartym więcej niż tysiąc słów. Serwis zauważył także, że celebrytka od jakiegoś czasu nie publikuje w sieci zdjęć z londyńskiej posiadłości swojego ukochanego. Ostatnie zdjęcie z oznaczoną lokalizacją w Londynie pojawiło się na profilu Dybowskiej na początku listopada, jednak zdaje się, że zostało zrobione w innym miejscu w mieście.

Wygląda na to, że instagramowa aktywność Dybowskiej zdążyła już zaniepokoić niektórych jej obserwatorów. Według Kozaczka, pod jednym z postów celebrytki pojawił się komentarz sugerujący, że doszło do rozstania między nią a teherańskim miliarderem. To z pewnością wzbudziło dodatkowe spekulacje i zainteresowanie wśród osób śledzących życie tej popularnej osobowości.

Im starsza, tym piękniejsza. Anna Mucha kiedyś i dziś
Sonda
Śledzisz karierę Julii Dybowskiej?
Listen on Spreaker.