Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

QUIZ

Jak dobrze znasz Dawida Kwiatkowskiego? Sprawdź się w QUIZIE!

2023-06-27 9:17

Dawid Kwiatkowski to jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich wykonawców młodego pokolenia i niekwestionowany idol nastolatek! Nic dziwnego, mimo swojego młodego wieku wydał już kilka albumów, a wszystkie odbiły się szerokim echem na polskiej scenie muzycznej. Ale Kwiatkowski to nie tylko wokalista, lecz także autor tekstów i kompozytor. Jeśli jesteś sprawdź swoją wiedzę na temat artysty w naszym quizie!

Dawid Kwiatkowski na scenie muzycznej jest już od najmłodszych lat, chociaż jego kariera nabrała rozpędu w 2012 roku. Od tamtej pory nagrał kilka albumów studyjnych, które w okresie premiery wpadały do Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS. 

Artysta wykonuje przede wszystkim muzykę z gatunku pop, chociaż na jego ostatnim albumie można też znaleźć sporo kawałków utrzymanych w rytmach elektronicznych.

Jego koncerty niezmiennie przyciągają rzesze fanów, a on sam cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlatego przygotowaliśmy quiz dla wszystkich fanów Dawida Kwiatkowskiego! Ile wiesz o artyście? Czy zdołasz odpowiedzieć na wszystkie pytania? Sprawdź już teraz!

Quiz o Dawidzie Kwiatkowskim

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Skąd pochodzi Dawid Kwiatkowski?
Dawid Kwiatkowski chciałby uciec z Polski. Szczere wyznanie w piosence Café de Paris
Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością