Jagodzianka w cukierni Magdy Gessler

i

Autor: tiktok.com/@zielinska_iga / PIXABAY.COM

SZOK

Jagodzianka Magdy Gessler robi furorę! Ile kosztuje i jak smakuje? Cena was przerazi!

2023-07-04 14:06

Mamy początek lipca i w Polsce pojawiają się już pierwsze jagody. Ich cena za kilogram zwala z nóg i tak samo jest w różnego rodzaju produktach. Skupmy się jednak stricte na jagodziankach, które co roku w Polsce robią furorę. Ten niesamowity smakołyk można kupić od niedawna w cukierni Magdy Gessler w Warszawie. Ile kosztuje? O tym poniżej.

Jagodzianka w cukierni Magdy Gessler. Ile kosztuje? Cena zwala z nóg!

TikTokerka o nazwie "zielinska_iga" postanowiła wybrać się do cukierni Magdy Gessler "Słodki Słony" i zakupić dwie jagodzianki. Cena? 28 złotych za sztukę! Jak smakowała i czy cena jest adekwatna do jakości? Czytajcie dalej.!

- 28 złotych to jest bardzo dużo, ale nie jest to najdroższa jagodzianka w Warszawie - powiedziała na nagraniu TikTokerka, Iga Zielińska. Koniecznie obejrzyjcie jej poniższy filmik z testu!

TikTokerka po spróbowaniu tej słodyczy wręcz oniemiała! - Wyglądają ładnie, nie są bardzo duże, takie w sam raz. Jagód jest bardzo dużo. A smak? Oh my God! To jest jagodzianka 10/10! - dodała autorka filmiku. - Bardzo dużo jagód, przepyszne ciasto. Idealne proporcje, wow! To najlepsza jagodzianka jaką jadłam - zaznaczyła Iga Zielińska.

15 złotych za pączka od Gessler! Polacy ostro: "OSZALAŁA" | Komentery
Sonda
Lubisz Magdę Gessler?