rozrywka

Hotel Paradise. Czy to było najgłupsze pytanie w historii programu?

2024-03-21 13:08

Hotel Paradise jest jednym z popularniejszych programów w polskiej telewizji. Najnowszy sezon wywołuje ogrom emocji, głównie przez brak tzw. powrotów. Okazuje się, że niektóre osoby potrafią też zaskoczyć. Podczas Rajskiej Wyroczni padło zaskakujące pytanie Michała...

Hotel Paradise 8. Kontrowersje w sezonie

Po Hotel Paradise 7, fani oczekiwali dalej emocji w najnowszym sezonie programu, ale też i jednocześnie nie tak toksycznej sytuacji. Jak się okazało, jest różni. Internauci nie byli zadowoleni z zachowania uczestników Hotelu Paradise 8. Krytykowano głównie Bartka i Antka, którzy byli bardzo nieprzyjemni do innych uczestniczek. Wyszła też afera z Dominiką i jej nagimi kadrami w odcinku. Chociaż to dopiero początek sezonu, internauci przewidują coraz gorsze "akcje" uczestników.

Zwycięzcy Hotel Paradise

Hotel Paradise 8. Najgłupsze pytanie w historii programu?

Michał słynie ze swojej nietuzinkowości. Zdecydowanie furorę robią jego pytania podczas m.in. Rajskiej Wyroczni przed Rajskim Rozdaniem. Ostatnie z jego pytań podbiło internet i okrzyknięto je najgłupszym pytaniem w historii Hotelu Paradise.

- Czy któryś z chłopaków powiedział, że ma lepszą naturalną sylwetkę niż ja?

Internauci uważają, że to jest być może forma jego gry. Michał odpowiedział na to na swoim Instagramie.

- Czemu nie jestem graczem? Nie wchodzę w dramy, nie obgaduję innych, zadaję pytania na wyroczni, które nie dają mi żadnych informacji - napisał Michał.