Anna i Lucy Decinque

i

Autor: instagram.com/annalucydecinque

GWIAZDY

Gwiazdy. Popularne bliźniaczki mają wspólnego narzeczonego. To już przesada?

2023-12-28 11:19

Anna i Lucy DeCinque, znane z amerykańskiego programu "Extreme sisters", postanowiły poddać się operacji plastycznej, aby jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Oprócz zabiegu chirurgicznego na twarzach, bliźniaczki zdecydowały się także na powiększenie piersi, inwestując tysiące dolarów w proces "upodobnienia" siebie nawzajem. Siostry zdradziły także inne tajemnice.

Kobiety prowadzą wspólne konto na Instagramie, gdzie regularnie zamieszczają zdjęcia, utrudniające rozróżnienie, która z nich jest która. Jednak ich wspólna więź nie ogranicza się tylko do mediów społecznościowych. Wyjawiają, że dosłownie nie rozstają się na krok - idą razem do toalety, biorą prysznic razem, nieustannie pozostając razem. Wyznała to Anna w wywiadzie dla "New York Post", dodając, że odczuwają lęk separacyjny i nie są w stanie funkcjonować bez siebie.

Obie kobiety od kilku lat mają tego samego narzeczonego, Bena Byrne'a, tworząc trójkątny związek. Chciałyby, aby Ben poślubił je jednocześnie, ale taki ślub jest często nieakceptowalny w większości krajów. Mimo to, bliźniaczki nie rezygnują z tego marzenia i planują zajście w ciążę w tym samym czasie. Ich starania są śledzone przez widzów "Extreme sisters", którzy obserwują proces pomiaru temperatury i określania owulacji.

Anna i Lucy twierdzą, że panuje harmonia w ich związku, ponieważ Ben traktuje obie kobiety jednakowo, eliminując miejsce na zazdrość. Lucy przytacza słowa Bena, mówiąc, że jeśli całuje jedną siostrę, zaraz potem całuje drugą, a podczas wychodzenia trzyma za ręce obie. Pomimo tego, niektórzy uważają ich styl życia za kontrowersyjny czy nawet obrzydliwy.

Święta z M jak miłość. Bliźniaczki Zduński uciekną z domu! Misiek narazi siostry na niebezpieczeństwo