gorzowski katolickie liceum

i

Autor: kb

Gorzowski Katolik zaprasza do szkolnych ławek

2022-05-26 13:23

Indywidualne podejście priorytetem. Katolickie Liceum w Gorzowie rekrutuje. Dokumenty w placówce przy Drzymały składać można do 21 czerwca. Przynajmniej oficjalnie, bo jak podkreśla jej dyrektor - Marek Robak, podania złożone do końca roku szkolnego odrzucone nie zostaną.

Jak dodaje - edukacyjną zaletą szkoły jest duża elastyczność w dobieraniu maturalnych rozszerzeń. Każdy uczeń może mieszać dobrowolne przedmioty, jak historię i chemię. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Swoje robi także klimat:

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Jest to szkoła mała. Podejście nauczycieli do uczniów myślę, że też jest takie mniej oficjalne, a bardziej serdeczne niż w szkołach publicznych. Tutaj uczniów jest mniej, mam więc więcej czasu na dobre poznanie każdego. Tak, żeby nie tylko rozpoznać go z wyglądu i nazwiska, ale żeby móc coś o nim powiedzieć.

Na wysokim poziomie stoi także nauka języków obcych. Łącznie z rozszerzeniami uczeń może liczyć na 8 godzin tygodniowo. Do wyboru jest angielski, niemiecki i francuski. O czym już wspominaliśmy, liceum prowadzi także klasę policyjną.

Czy jesteś gotowy na ślub? Sprawdź, czy znasz te weselne przesądy

Pytanie 1 z 15
Panna Młoda powinna mieć na sobie: