gorzów dps podmiejska

i

Autor: google.pl/maps DPS nr 1 w Gorzowie.

Gorzów: Zostań Mikołajem. Samotne osoby z DPS nr 1 czekają na prezenty

2022-11-22 15:38

Lista podopiecznych DPS nr 1 pojawi się w wtorek na stronie miasta. Każdy numerek z krótkim opisem, to jedna samotna osoba czekająca na wsparcie. Wystarczy wybrać numer i spełnić marzenie kryjącej się za nim osoby.

Udowodnijmy samotnym seniorom, że Mikołaj istnieje. Może nim zostać każdy. ​Na prezenty czekają mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Gorzowie. Na stronie miasta jeszcze dzisiaj (22.11) pojawi się anonimowa lista 24 osób, które od lat nie mają kontaktu z najbliższymi, również w święta. Te osoby kryć się będą pod numerkami, będzie też krótki ich opis i to o czym marzą. Wystarczy wybrać jedną z tych osób i spełnić ich marzenie. Trzeba jeszcze powiadomić wydział promocji i informacji.

Czekamy na informacje, którą osobę mieszkaniec wybiera, wówczas ta osoba zniknie z listy, która jest na stronie urzędu miasta. Nie będzie np. 2, 4 czy 17, w zależności od tego kiedy dana osoba zostanie wybrana - mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału.

Prezenty można przynosić do magazynu Mikołaja, tj. do Wydziału Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej od 1 do 18 grudnia. Jeszcze przed świętami podarki trafią do seniorów.

Kultowe smaki PRL-u. Pamiętasz te dania z barów mlecznych i stołówek?

Pytanie 1 z 10
Bary mleczne były w PRL popularne, ponieważ było w nich: