gorzów wszlak miód 1

i

Autor: matrioszkaonline.com Gorzowscy restauratorzy mieli przygotować dania z miodem.

Gorzów: Wybierz "Królową Gastronomii" i zgarnij nagrody!

2021-09-03 16:08

Weź udział w Nocnym Szlaku Kulinarnym w Gorzowie. To nowe dwudniowe wydarzenie w mieście, które ma wesprzeć gorzowskich restauratorów. Jeżeli "zasmakuje" mieszkańcom, magistart będzie je organizował cyklicznie.

Wygodne buty przydadzą się, bo do odwiedzenia będzie 25 punktów głównie w centrum Gorzowa, ale także na osiedlach: Zawarciu, Manhattanie czy na Staszica. Uczestnicy przygotowali dania z miodem, które oceniać będą gorzowianie.

- Po kartę, którą trzeba pobrać przed zabawą, zapraszam do naszego wydziału w dawnym Lamusie. Zebrać trzeba minimum cztery pieczątki, napisać opinię o daniu, które nas zaskoczyło i wrzucić do urny, która będzie stać przy scenie na Starym Rynku - wyjaśnia Marta Liberkowska z gorzowskiego ratusza.

gorzów szlak miód 2

i

Autor: fancycrave1/pixabay.com Pasiek w Lubuskiem jest sporo.

Szlak kulinarny ruszy w piątek (3.09) od godz.18 do północy, z kolei w sobotę (4.09) od godz. 13 do 22. Cena porcji nie może kosztować więcej niż 10 złotych.

Wyłoniony najlepszy lokal otrzyma tytuł "Królowa Gastronomii" i nagrodę- kampanie reklamową w radiu. Z kolei gorzowianie mogą liczyć na vouchery i zestawy kulinarne. Szczegóły na stronie miasta.

Nowe dzieło ozdobiło pustą ścianę na szczecińskich Pomorzanach

QUIZ. Znacie potrawy i przyprawy jak własną kieszeń? Jedliście foie gras? Smakosze mają szansę na komplet

Pytanie 1 z 9
Co to jest foie gras?