Gorzów: szpital

i

Autor: WSzW w Gorzowie

Gorzów: W szpitalu testowani są wszyscy

2021-11-15 17:25

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. W Gorzowskim szpitalu pacjenci są przyjmowani, na wszystkie oddziały i do poradni. Wprowadzono jednak obowiązkowe testy na obecność COVID-19, także dla osób zaszczepionych.

Wszyscy pacjenci przyjmowani do gorzowskiego szpitala będą​ testowani na obecność COVID-19. Dotyczy to także osób zaszczepionych. Wszystko przez rosnącą liczbę zakażonych. Przyszli pacjenci kierować muszą się do punktu wymazów w dawnej stacji krwiodawstwa przy ul. Dekerta. Działa on codziennie od 8.00 do 18.00.

Gorzów: szpital

i

Autor: WSzW w Gorzowie

7 dni w tygodniu, od 9.00 do 16.00, przy szpitalu pracuje także mobilny punkt wymazów, tzw. drive-thru. Ustawiono tam ocieplany namiot. Osób z objawami COVID-19 przybywa i kolejki są coraz dłuższe. Odwiedziny w szpitalu są ograniczone właściwie do zera. Z bliskimi można się spotkać w wyjątkowych przypadkach, za zgodą lekarza.

Ale są i pozytywne informacje. W tym tygodniu powinny być przywrócone planowe przyjęcia na oddział neurologii. Pozostałe oddziały i szpitalne poradnie pracują normalnie.

Czy to zapalenie zatok?

Pytanie 1 z 8
Czy czujesz nieprzyjemny ucisk w okolicach twarzy?