wysoka wypadek

i

Autor: DP/Stoją ! Gorzów

Gorzów: Uwaga na Bermudach! Ślisko i niebezpiecznie

2022-01-21 8:18

Wczoraj Gorzów był sparaliżowany po popołudniowych opadach śniegu. Kierowcy mieli problem z podjeżdżaniem pod górkę. Był też wypadek w Wysokiej (fot.). Dzisiaj niebezpiecznie jest chociażby na Osiedlu Bermudy.

Zacznijmy od tego, co dzieje się na Bermudach, czyli trasie łączącej DK 22 z rondem w Wawrowie. Od rana internauci ostrzegali, że jest tam bardzo ślisko i kierowcy mają problem z kontrolą nad samochodem. Skończyło się to co najmniej dwoma incydentami, z czego jedna kolizja wygląda gorzej. Jest przejezdnie, ale noga z gazu!

Wczoraj zima zaskoczyła i kierowców, i drogowców. Opady śniegu spowodowały paraliż ruchu chociażby na Fredry, czy alei ks. Andrzejewskiego. Na drugiej trasie problem z wtoczeniem się miał autobus MZK, który kursu po prostu nie mógł kontynuować.

Wczoraj (20.01) był też wypadek pojazdu ciężarowego z osobówką w Wysokiej, na trasie Gorzów - Dębno. Do zderzenia doszło na wysokości nieczynnego przejazdu kolejowego. Oczywiście od tamtego czasu wszystko jest sprzątnięte i można jeździć. Droga przez jakiś czas była zablokowana, trzeba było objeżdżać przez Lubno.

Olly Alexander - zapowiedź wywiadu Radia ESKA!

Prace na ulicy Żwirowej i Owocowej będą trwać aż do maja. Kolejny wykonawca jednej z gorzowskich inwestycji poprosił o wydłużenie terminu zakończenia prac. Pierwotnie miały sie one zakończyć w grudniu. 

Przypomnijmy na Żwirowej i Owocowej trwa remont i budowa kanalizacji deszczowej.  Prace mocno dają się we znaki mieszkańcom. Szczególnie na Owocowej sporo problemów z błotem i dziurami maja zarówno piesi jak i kierowcy.

Na nowy fragment ulicy Spichrzowej poczekamy do połowy marca. Wykonawca natrafił na przeszkody, których nie przewidywała dokumentacja. Termin już raz był przedłużony. Więcej info tutaj:

W samym Gorzowie dzisiaj przez większość dnia ładnie i słonecznie. Po godzinie 10 temperatura będzie dodatnia. Momentami odczuwalna będzie kilka stopni niższa ze względu na mrożący wiatr. Po 12 może delikatnie poprószyć śnieg.

Ciśnienie w końcu w normie przez cały dzień. Na ten moment też bardzo dobra jakość powietrza w Gorzowie. Nic, tylko iść na spacer i cieszyć się życiem. Uważajcie tylko na nieposypanych chodnikach, bo radość może szybko odlecieć.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.