stal U 24

i

Autor: coola

Gorzów: Stal szykuje się na Apatora

2022-08-25 14:42

W niedzielę spotkanie rewanżowe pierwszej rundy play off PGE Ekstraligi. Moje Bermudy Stal Gorzów zmierzy się z For Nature Solutions Apator Toruń. Dziś żużlowcy Stali ostro potrenują na swoim torze.

W niedzielę (28.08) bój o strefę medalową. Moje Bermudy Stal Gorzów podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. To mecz rewanżowy pierwszej rundy play off. Stalowcy zaczynają bezpośrednie przygotowania do spotkania. Dziś (25.08) i jutro (26.08) na stadionie przy Śląskiej trenować będą wszyscy zdrowi zawodnicy. Zabraknie tylko Andersa Thomsena. Do składu wracają po kontuzjach Martin Vaculik i Oskar Paluch​. Kibice mocno na nich liczą. Trener Stanisław Chomski tonuje jednak nastroje.

Nie jest to komfortowa sytuacja, zawsze są jakieś znaki zapytania. Brakuje rytmu, z którego wypadł jeden i drugi. Oskar jest młodym zawodnikiem. Pojechał do Częstochowy. Jeden bieg udany, fajny, ale to tylko jeden bieg, a trzeba wytrzymać całe zawody. Dochodzi ciśnienie, presja – mówi trener Chomski.

For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów, zdjęcia z meczu ćwierćfinałowego PGE Ekstraligi

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów, zdjęcia z meczu ćwierćfinałowego PGE Ekstraligi

Mecz Stali z Apatorem w niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza początek o godzinie 19.15.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?