Gorzów: Remont Chrobrego

i

Autor: Fragles

Gorzów: Słońce przez chmury raczej się nie przebije

2021-12-15 7:43

Nad pogodą nie ma co się rozwodzić. Będzie bardzo podobna do wczorajszej. Może nieco cieplej, bo termometry w Gorzowie pokażą maksymalnie 9 stopni. Uwaga kierowcy! Od 1 stycznia wchodzi w Polsce nowy taryfikator. Mandaty będą wyższe.

Tempo prac na ul. Chrobrego dobre, ale termin zakończenia inwestycji przesunięty został na maj. Wniosek wpłynął do gorzowskiego magistratu. Opóźnienia wynikają z prac archeologicznych, które miały miejsce jeszcze w październiku.

Wylana już jest nawierzchnia na pasie przy Arsenale, kierowcy liczyli, że wykonawca puści już ruch od Mostu Staromiejskiego do Jagiełły/Wybickiego. Tak się jednak na razie nie stanie, ponieważ mogłoby to wpłynąć na przedłużenie się reszty remontu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021

Nowy taryfikator mandatów w Polsce obowiązywał będzie od 1 stycznia. To pierwsza taka zmiana od ponad 18 lat. Oznacza to chociażby, że maksymalna grzywna może wynieść aż 30 tysięcy złotych. Za niedługo przekonamy się, czy pomoże to w walce z piratami drogowymi. Do tematu będziemy wracać.

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej.

Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, Chrobrego, Mieszka I, Olimpijskiej czy Długosza. Zwłaszcza na tej ostatniej prace niemiłosiernie się przeciągają.

W ciągu dnia nawet 8-9 stopni w Gorzowie. Także jak na dokładnie połowę grudnia nawet bardzo ciepło. Delikatne opady mają być popołudniu. Poza tym o słońcu możemy jedynie pomarzyć, to wyjrzy nad Gorzowem najszybciej jutro.

Team X - czy znasz wszystkie ich testy piosenek?

Pytanie 1 z 10
Mój ty cukiereczku