Gorzów: Bartosz Zmarzlik

i

Autor: SG Bartosz Zmarzlik.

Gorzów: Rowerowa Stolica Polski z Zmarzlikiem

2022-05-16 14:37

Dwukrotny mistrz świata na żużlu w tym roku oficjalnie weźmie udział w zabawie. Bartosz Zmarzlik, który sam często z roweru korzysta zachęca, żeby kręcić kilometry dla Gorzowa. Tym bardziej, że do zmagań włączyła się Zielona Góra.

Szykujcie rowery i kręćcie kilometry razem z Zmarzlikiem. 1 czerwca rusza kolejna edycja Rowerowej Stolicy Polski. Jak co roku w zabawie weźmie udział Gorzów. W tym roku gorzowski team mocno się wzmocnił, dołączył do niego dwukrotny mistrz świata, Bartosz Zmarzlik. Pomoc mistrza się przyda, ponieważ o puchar rowerowej stolicy powalczy też Zielona Góra, a to oznacza derby.

Zachęcam, żebyśmy jako Gorzów pokręcili więcej kilometrów niż zwykle. Sport to zdrowie i sport łączy. Włączyła się Zielona Góra i my jako Gorzów nie będziemy chcieli być gorsi, więc motywacja też jest większa - mówi Bartosz Zmarzlik.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Żeby kręcić kilometry dla Gorzowa trzeba ściągnąć na telefon darmową aplikację Aktywne miasta, która zliczać będzie przejechany dystans. W poprzednich edycjach gorzowianie łącznie przejechali ponad 900 tys. kilometrów. W tym roku w zabawie uczestniczą 54 miasta. Zmagania potrwają cały czerwiec.

QUIZ. Na te pytania można odpowiedzieć tylko TAK lub NIE. Komplet punktów zdobywają nieliczni

Pytanie 1 z 15
Czy Słońce kręci się wokół Ziemi?