Gorzów: Poranek

i

Autor: kb

Gorzów: Rano jeszcze trochę popada. Słoneczna w remoncie

2021-11-05 7:15

Ważne dla kierowców jeżdżących w tamtym rejonie Gorzowa: drogowcy rozpoczynają kolejny etap prac na Słonecznej. Pogoda jaka jest, każdy widzi. Może jeszcze popadać dzisiaj. Zbyt ciepło także nie będzie.

Jak wspomniałem, Słoneczna znów w remoncie. Od dzisiaj nie będzie można dojechać do ulicy Polarnej i Gwiaździstej. Objazdy wyznaczono ulica Olimpijską. Trzeba uważać na znaki. Warto dodać, że remontowany wcześniej odcinek od ul. Olimpijskiej do ul. Gwiaździstej zostanie otwarty dla ruchu. Więcej w artykule poniżej:

Zgodnie z przewidywaniami, teraz już oficjalnie: remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej. Wcześniejszy termin przewidywał gotową drogę do końca tego roku. Po zaktualizowaniu grafiku o prace archeologów, wykonawca złożył wniosek do magistratu o przedłużenie terminu do maja. Zerknijcie tutaj:

Z kolei na Kombatantów pracuje Eurovia na 250 metrowym fragmencie od Grota-Roweckiego do Bora-Komorowskiego. Wszystko teoretycznie powinno potrwać do połowy listopada. Największe utrudnienia dla kierowców pojawią się na ostatnim etapie prac, kiedy będzie powstawało rondo na skrzyżowaniu Kombatantów z Szarych Szeregów.

Pamiętajcie też o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Z okazji Wszystkich Świętych nawierzchnia była udostępniona na całej szerokości. Wrócili tam już jednak drogowcy, co wiąże się z utrudnieniami.

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35

Pogoda deszczowa i wietrzna. Tak to wygląda od wczoraj. Dzisiaj już ulew nie będzie, ale kropić ma cały czas. Chociaż do 12 pogoda ma się uspokoić, być może popołudniu zobaczymy nawet próbujące się przebić przez chmury słońce. Na termometrach przez cały dzień około 8 stopni. W końcu poprawiło się ciśnienie, teraz jeszcze niskie, ale z godziny na godzinę ma rosnąć i popołudniu, ewentualnie wieczorem będzie już w okolicach idealnego. Weekend niestety raczej bez słońca.

QUIZ. PlayStation, Nintendo, Xbox. Co wiesz o grach wideo?

Pytanie 1 z 15
Która konsola pojawiła się na rynku pierwsza? Sega Saturn czy Sony PlayStation (PSX)? Chodzi o premierę japońską.