Gorzów: przedszkole

i

Autor: SG Przedszkole Miejskie nr 23.

Gorzów: Przedszkole nr 23 zamknięte. Wszyscy trafili na kwarantannę

2021-02-18 16:08

Przedszkolaki z placówki przy ul. Wróblewskiego muszą spędzić najbliższe dni w domu. Przedszkole nr 23 objęte jest kwarantanną. Zdecydował o tym sanepid, po tym jak wzrosła liczba zachorowań wśród nauczycieli. Podobne przypadki zdarzają się także w innych placówkach.

Gorzowskie przedszkole nr 23 objęte jest kwarantanną. Ze względu na liczne zwolnienia lekarskie kadry nauczycielskiej z powodu koronawirusa, sanepid podjął decyzję o zamknięciu placówki. Dzieci ze wszystkich siedmiu oddziałów najbliższe dni muszą spędzić w domach. Ich powrót do placówki przy Wróblewskiego planowany jest po weekendzie. Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do sanepidu.

Sanepid liczy to w swój sposób i my dostajemy tylko informacje, na ile jeszcze dni zamknąć funkcjonowanie placówki, bądź wybranych oddziałów - mówi Renata Pliżga, dyrektor Wydziału Edukacji UM.

Gorzów: przedszkole

i

Autor: SG Dzieci wrócą do przedszkola prawdopodobnie 22 lutego.

Podobne problemy zdarzają się także w innych gorzowskich przedszkolach i szkołach. Obecnie na kwarantannie znajduje się jedna klasa ze Szkoły Podstawowej nr 20.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: