dobiegniew wypadek

i

Autor: Materiały OSP Dobiegniew

Gorzów: Pogodowe deja vu, na ulicach spokojnie

2022-01-25 8:11

Na ulicach spokojnie, przynajmniej dzisiaj. Zdjęcie do artykułu przedstawia wczorajszą (24.01) kraksę w okolicach Dobiegniewa, o tym kilka słów napiszę. Pogodowo, w Gorzowie dzisiaj identycznie, jak w poniedziałek.

Wczoraj po godzinie 9. doszło do wypadku na trasie Dobiegniew - Stare Osieczno. Na miejscu działały policja, pogotowie i straż. Droga przez jakiś czas była zablokowana. Pojazd ciężarowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo (fot.).

Już wkrótce także spore zmiany w gorzowskim MZK. Tutaj ważne informacje dla jeżdżących komunikacją miejską. Od lutego rzadziej, po godzinach szczytu, jeździć będą m.in. autobusy linii: 104, 124 i 126, 113, 121 czy 128. Z kolei tramwaje kursować będą co 15 minut. Nowy rozkład jazdy powinien pojawić się lada dzień.

WOŚP 2023 - wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA!

Prace nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej idą jak po grudzie. Teraz okazało się, że wykonawca znalazł w obrębie budowy drogi fragmenty budynków...których nie było w planach. Budowa, która już po przedłużeniu miała skończyć się w styczniu, swój finisz na ten moment ma mieć w marcu.

Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym roku zamknięty został fragment ulicy Teatralnej od Szpitalnej do Ogrodowej. Ten już otwierany nie będzie, bo ruch ma zostać stamtąd przeniesiony na ulicę Spichrzową, która jeszcze nie istnieje.

Prace na ulicy Żwirowej i Owocowej będą trwać aż do maja. Kolejny wykonawca jednej z gorzowskich inwestycji poprosił o wydłużenie terminu zakończenia prac. Późniejszy finisz czeka także Chrobrego i Długosza.

Szaro i buro za oknami, niestety mamy deja vu z pogody poniedziałkowej w Gorzowie. Wysokie także znowu ciśnienie, w okolicach 1030 hektopaskali. Na termometrach przez cały dzień 4-5 stopni. Synoptycy większych opadów na dziś nie przewidują. Nie da się jednak wykluczyć mżawki raz na jakiś czas.

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.