Jak Bartek Zmarzlik świętował tytuł Mistrza Świata.

i

Autor: mazinio Zawody z Gorzowie zaplanowano na 25 czerwca.

Gorzów: Podpisanie umowy na żużlowe Grand Prix tuż, tuż

2022-02-18 13:17

Gorzowscy urzędnicy przesłali do organizatora cyklu ostatnie uwagi. Do końca lutego umowa na przeprowadzenie zawodów w Gorzowie powinna być gotowa. Prezydent Wójcicki zapewnia, że miasto wynegocjowało to, na czym mu zależało.

- Do końca lutego umowa na Grand Prix będzie - zapewnia prezydent Gorzowa. Epopeja związana z podpisaniem umowy na organizację w Gorzowie zawodów na żużlu dobiega końca. Urzędnicy wysłali do koncernu Discovery, który został organizatorem cyklu, ostatnie uwagi. ​Do złożenia podpisów pod dokumentami zostały dni, góra dwa tygodnie.

Będziemy mieli wszystko to co chcieliśmy – cały pakiet promocyjny i przede wszystkim dużą imprezę w Gorzowie. Jeżeli nie będzie zawodów młodzieżowych, to na pewno będziemy mieli większy pakiet promocyjny, który pozwoli na promocję miasta - mówi Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Paweł Skraba/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Przypomnijmy: we wrześniu ubiegłego roku radni zgodzili się przeznaczyć 10 mln zł na organizację imprezy w Gorzowie w latach 2022-2025. W tym roku Turniej Grand Prix na stadionie im. Edwarda Jancarza ma się odbyć 25 czerwca.

QUIZ. Czy poradziłbyś sobie w życiu na wsi? Mieszczuchy nie mają szans

Pytanie 1 z 8
Jak jest Twój wymarzony poranek?