Sklep

i

Autor: Pixabay

OTWARTE SKLEPY

Gorzów: Otwarty sklep 1 listopada. Gdzie jest otwarty sklep w Gorzowie 1 listopada

2023-10-30 8:14

Wielkimi krokami zbliża się 1 listopada. Jest to dzień wolny od pracy, więc duże sklepy spożywcze będą zamknięte. Gdzie w tych dniach będzie można zrobić zakupy w Gorzowie? Sprawdziliśmy to.

Corocznie 1 listopada za każdym razem może stwarzać niemały problem ludziom, którzy akurat w ten dzień mają wolne w pracy i chcą zrobić zakupy. Jak wiemy, w święta większe markety są zamknięte, więc społeczeństwo musi radzić sobie w inny sposób.

Które sklepy będą otwarte w Gorzowie 1 listopada 2023? Gdzie zrobić zakupy 1 listopada?

Dzień Wszystkich Świętych nie oznacza jednak, że wszystkie sklepy w całym Gorzowie będą zamknięte. Takie dni, to "raj" dla mniejszych, osiedlowych sklepów. Właśnie te miejsca są w tych dniach najbardziej pożądane. Za ladą mogą stać jedynie właściciele danego punktu sprzedaży.

Osiedlowe sklepy, to nie wszystko. Popularna w naszym kraju sieć sklepów "Żabka" również może być otwarta, bo każda ma swojego właściciela. Jeśli on sam dla siebie będzie pracownikiem, to również może handlować w Święta Wielkanocne. To samo tyczy się sieci sklepów "Lewiatan", czy "Carrefour Express".

Osiedlowe sklepy to nie wszystko

Kolejnym punktem awaryjnych zakupów są także stacje benzynowe, które w większości przypadków są otwarte całodobowo. Od kilku lat stacje są coraz bardziej rozbudowane i mają w swojej ofercie tak naprawdę wszystkie najpotrzebniejsze produkty. W Gorzowie również ich nie brakuje.

1 listopada idealnym czasem na spędzenie wolnego czasu

Z racji Wszystkich Świętych, to poza odwiedzeniem grobów bliskich, większość ludzi wykorzystuje ten dzień na czas dla rodziny, czy znajomych. Tu podpowiadamy, że np. spacer po placu katedralnym może zakończyć się wizytą w kawiarni, czy lodziarni. Tego typu usługi również powinny być otwarte w Gorzowie tego dnia.

Sonda
Czy robisz zakupy w dni wolne od pracy?